sso

Novinka: Sana Juicer EUJ-828 je prvním vertikálem, který je skvělý i na kořenovou zeleninu

Všechny vertikální šnekové odšťavňovače považujeme za univerzální přístroje, se kterými můžete odšťavňovat tak nějak všechno. I tak ale vždy připomínáme zákazníkům, že vertikál se nejvíc osvědčí v případě, že chtějí odšťavňovat většinou ovoce a jiné měkčí suroviny, zatímco kořenová zelenina bude v menšině. Se Sanou 828 přichází změna.

šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828

Spolehlivá česká značka Sana představuje v létě 2018 svůj další vymazlený kus: vertikální odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828, nástupce slavné Sany 808. Nejnovější technologie, které využívá, umožňují odšťavňování kořenové zeleniny ve větším množství, než bylo dosud u vertikálů možné. Automaticky se tak stává nejuniverzálnějším vertikálem na trhu.

Naše podrobné hodnocení si jako vždy můžete přečíst přímo u odšťavňovače, některé poznatky ale vypíchneme už tady:

Sana Juicer EUJ-828 stříbrná
Sana Juicer EUJ-828 stříbrná

Vertikál univerzálnější, než kdy dřív

Samozřejmě, že Sana 828 je skvělá na ovoce a bobuloviny. Při testování nás ale překvapilo, jak efektivně si poradila s kořenovou zeleninou. Zatím u žádného vertikálu jsme neviděli, aby šťáva z mrkve byla tak čistá – má prakticky stejnou čistotu jako voda. Odšťavňovač je tedy schopen odstranit ze šťávy téměř všechnu vlákninu, což je u kořenové zeleniny zvlášť žádoucí. Mrkvová šťáva je slaďoučká a nepocítíte v ní ani stín hořkosti, což se u některých jiných vertikálů říct nedá.

jemné síto Sana 828
jemné síto Sana 828

Rychlé mytí

Sana 828 má vylepšené síto, které budete mít umyté opravdu raz dva. Vevnitř nejsou žádné spoje ani záhyby navíc.

šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828
šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828

Opravdu vysoká výtěžnost

Nebojíme se říct, že Sana 828 se řadí mezi vertikální šnekové odšťavňovače, které mají nejvyšší výtěžnost na trhu. Ne-li vůbec nejvyšší – i když samozřejmě záleží hlavně na surovinách (z moučných jablek moc šťávy nezískáte). Taková byla už i Sana 808 a jsme rádi, že její nástupce v tomhle ohledu nezklamal.

šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828
šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-828

Dlouhé záruky a nadstandardní servis

I na novou Sanu 828 platí 10letá záruka na motor, 5 let na díly a doživotní servis zdarma. Navíc si můžete být jisti, že budou vždy dostupné náhradní díly.

Tak co, líbí se vám? Přečtěte si popis výrobce a naše podrobné hodnocení.

Publikováno: 6. září 2018
###message
Info k osobním odběrům
Zavřít okno