5 tipů, jak na nachlazení přírodní cestou

Spoléhat se na pomoc z přírody je pro zdraví určitě dlouhodobě výhodnější, než do sebe kvůli každému prsknutí sypat léky.

Naše tipy se vám v nadcházejícím chřipkovém období budou hodit i jako prevence, protože budete díky nim odolnější. Možná, že se bez toho bacilu letos i úplně obejdete!

Hezký leden!

5 nejlepších přírodních léků na nachlazení

Zázvor, kurkuma, bezinky, echinacea a tymián. Poznejte léty prověřenou pětici, která vám posílí imunitu a pomůže v boji proti nachlazení. Jak co použít a kdy?

Příběh Davida: Zdraví je jen vaše - nedejte na druhé

Nechte se inspirovat vítězným příběhem za měsíc prosinec. Jeho autor David vedl nezřízený noční život, a tak se ve 20 letech dočkal prekancerózy jícnu. Strach ho donutil k rázné změně. Vysadil léky, naordinoval si změnu životního stylu, odpočinek a hlavně začal pít čerstvé šťávy. Potíže ustupovaly a po dvou měsících mu lékař potvrdil už jen menší zánět.

Napište nám i svůj příběh!

...a vyhrajte celkem snadno
3.333 Kč! Váš příspěvek totiž zůstává soutěžním nejen v tom měsíci, ve kterém ho vložíte, ale tak dlouho, dokud nevyhraje. Pomohly vám šťávy zbavit se únavy, nebo rovnou nějaké nemoci? Nebo jste díky nim konečně dostali mrkev do svých dětí? Povídejte!

###message
POZOR: Nová adresa.
Zavřít okno