sso

Vaše zkušenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových šťáv

Vložte svůj příběh prostřednictvím formuláře vpravo nebo si přečtěte příspěvky ostatních níže! Pokud vás některý příběh zaujme, neváhejte a dejte mu váš hlas. Bude vás to stát maximálně pár sekund a pro autora to bude zpětná vazba, že svým příspěvkem zaujal a že jeho snaha nebyla marná. Děkujeme vám všem!soutěž

Náš sedmiletý člen rodiny

Dobrý den,
Jsme majiteli a uživateli šnekového odšťavňovače HE-DBE04 (HU 500) již od 12.12.2012, věnovali jsme si ho s manželem pod stromeček na doporučení kolegů z práce, kteří si ho velmi chválili. Od té doby je odšťavňovač permanentně v provozu. Velmi dobrá výtěžnost a šetrné zpracování surovin nám doplňuje nutriční hodnoty po celý rok. Šťávy vyrábí manžel, který má vyléčenou revmatoidní artritidu, velkým dílem právě konzumací kvalitní šťávy. Odšťavňování se stalo jeho koníčkem natolik, že teď zásobuje nejen naši rodinu, ale i několik kanceláří kolegyň, které to velmi oceňují.
Já zase oceňuji, že i po sedmi letech od nákupu u vás můžu zakoupit náhradní díly, protože jinak je odšťavňovač stále v kondici se stejným výkonem. Rozbilo se nám pouze sítko při neopatrném odšťavňování dřevnaté řepy, ostatní díly stále slouží. Náš malý ale výkonný člen rodiny bude mít již brzy 7- leté narozeniny.
uživatelka Dagmar
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Dagmar

Sen každého zahrádkáře

Vlastníme zahrádku a každý rok sklízíme obrovské množství různých plodů.
Od jablek po rybíz a dokonce i některá zelenina jako např. mrkev se velmi hodí
na výrobu velmi kvalitní čerstvé šťávy, která je výtečným a zdravým doplňkem jídelníčku. Sklenice vlastního čerstvého moštu se pro nás stala nepostradatelnou.
Nejenomže zpracujeme většinu úrody, ale také část kvalitní šťávy např. z rybízu
po úpravě zavařujeme a získáme tak velmi kvalitní, chutný džem. Dnes už si to bez odšťavňovače ani neumíme představit.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Jiří

S odšťavňovačem máme energii i ve stáří

V únoru letošního roku jsem si koupila odšťavňovač Omega Juicer typ 8224. Od té doby ho doma denně používáme na odšťavňování tvrdé i listové zeleniny a jsme s ním moc spokojeni. Pracuje spolehlivě, jednotlivé díly se jednoduše a logicky sestavují. I mytí je snadné, stačí jen opláchnout pod tekoucí vodou. Části, které jsou z bílého plastu nepřijímají barvu zeleniny. Jsem ráda, že jsem si tenhle typ výrobku koupila protože ho ráda používám i na homogenizaci. Jsme s manželem rádi, že máme i ve vyšším věku zdroj energie ve šťávách. Také nám pomáhají k posílení imunity .
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Věra Machová

Kamarád

Koupila jsem si po dlouhé úvaze odštavňovač a jsem nadšená. Kamarádka mi řekla,že měla problémy se střevama a že jí bylo doporučeno pít štávy a opravdu se jí ulevilo a je plná energie. Nemusela mě přemlouvat a hned jsem si přístroj objednala. Za týden pití ovocných a zeleninových štáv jsem shodila 3 kila a je mi fajn. Rodina se přidala a každé ráno jim připravím sklenici výborné štávy .Těším se až v létě budu dělat štávy a džemy na zimu.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Jiřina

Champion Juicer for 35 years

Použil jsem svůj Champion Juicer 35 let a konečně tento týden potřebuje opravu, a čas od času jsem si koupil nový, spíše než opravit starý.

 Šťávám každý den a je to důležitý nástroj pro mou syrovou dietu, kterou mám rád. Pro mě žádné pečené jídlo neporovnává s radostí čerstvě šťavnatého ovoce, zeleniny nebo ořechů. Odšťavňování mi dává okamžitou energii, která má mnohem více vitamínů a minerálů než jídlo, které bylo vařeno. Jím veganské jídlo, když jdu s přáteli, ale moje chuťové pohárky mi okamžitě říkají, že v každém kousnutí je pro mé tělo málo použitelného materiálu.

Šampion je tak skvělý odšťavňovač, že jsem ho přivezl z Ameriky, když jsem se před 20 lety přestěhoval do České republiky.

Používám svého šampiona pro ovoce a kořeny. Je super silný a šťávy velmi rychle a snadno. Čištění odšťavňovače je rychlé a snadné. Použití mého odšťavňovače Champion mi trvá 3 až 10 minut na přípravu jídla a na čištění stroje. Je to dokonalý stroj v každém směru. Po mnoho let byl Champion oblíbeným odšťavňovačem v Americe a po celém světě z dobrého důvodu.

I have been using my Champion Juicer for 35 years and it finally this week it needs repair, and for time considerations, I am buying a new one rather than repair the old one.

I juice every day, and it is an important tool for my raw food diet, which I love. For me no cooked meal compares to the joy of freshly juiced fruits, vegetables or nuts. Juicing gives me instant energy that has much more vitamins and minerals than food which has been cooked. I eat vegan food when I go out with friends, but my taste buds tell me instantly that there is little usable material for my body in each bite.

The Champion is such a great juicer that I brought it from America when I moved here to Czech Republic 20 years ago.

I use my Champion for fruits, and roots. It is super strong, and juices very quickly and easily. Cleaning the juicer is fast and easy. Using my Champion juicer it takes me between 3 to a maximum of 10 minutes to prepare a meal and clean the machine. It is a perfect machine in every way. For many years Champion has been the favorite juicer in America and around the world for good reason.

zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Bruce

Hlasovat pro příběh

Autor:
Zavřít okno
celkem 150 příběhů
###message