Hledáte odšťavňovač na rybíz, maliny, aronii?
Zavřít okno

Vaše zkušenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových šťáv

Vložte svůj příběh prostřednictvím formuláře vpravo nebo si přečtěte příspěvky ostatních níže! Pokud vás některý příběh zaujme, neváhejte a dejte mu váš hlas. Bude vás to stát maximálně pár sekund a pro autora to bude zpětná vazba, že svým příspěvkem zaujal a že jeho snaha nebyla marná. Děkujeme vám všem!soutěž

Lecim se z rakoviny prsu stavami

red 3 roky jsem mela diagnosu rakoviny prsu a rozhodla jsem se vyléčit sama bez klasické medicíny .
denne odstavnim 2 litry stavy a nedovedu si predstavit zivot bez odstavnovace .
city se skvěle a plna energie .
nas odstavnovac je OMEGA .
super, nedam na nej dopustit .Nejlepsi lecba .
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Leona

Osmsetdvacetosmička je prostě naše jednička ❣

Dlouho jsem hledal odšťavňovač, který udělá skvělou šťávu. Máme dvouletou princeznu, která se naučila na mošt. Tak jsem i pro ní chtěl zdravou šťávu. Zalíbil se mi odšťavňovač ☛ Sana Juicer EUJ-828. Manželka vybrala barvu. ☺
Při objednávání jsem netušil, jak nám to změní život. ☺
První odšťavnění jablka a mrkve bylo neuvěřitelně jednoduché bez nepořádku a šťáva byla lahodná.
Odšťavňuji každé ráno už 122 dní! Dcerka si oblíbila řepu, jablíčko a mrkev. A já s manželkou řepu, jablko, mrkev, řapík a zázvor. Skvělá je i řepa s hruškou.
Teď v létě si užíváme sorbet.
Nestačíme nakupovat ovoce a zeleninu, jak nám rychle mizí.
Děkujeme ♥
Marcel, Romča a Amálka
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Marcel

Mám 2 Omega odstavnovače

Vlastním jeden v ČR a jeden v USA, a je to můj miláček. Každé ráno připravují zelený dzus pro celou rodinu. Nejlepší investice v mém životě.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Zuzana

Nenahraditelný klenot naší kuchyně

Můj nejoblíbenější odšťavnňovač se jmenuje Omega 8006, je mu již krásných 7 let a pokaždé, když s jeho pomocí něco vyrábím, uvědomuju si, jak nenahraditelný pro mne je.

Ze všeho nejraději s ním doma vyrábíme oříšková másla všeho druhu a ovocné sorbety, nejrůznější smoothies a sem tam jej využiju i při výrobě oříškového mléka. V čem je pro mě ale skutečně nenahraditelný, je jeho schopnost dokonale vyšťavit listovou zeleninu.
Nevím, do jaké míry u nás doma vyloženě přispěl ke změně stylu stravování, ale určitě nám pomohl zpestřit jídelníček a odbourat spoustu konzervantů a zbytečných cukrů a sladidel, jež se v potravinářském průmyslu tolik nadužívají, nemluvě o tom, kolikrát se mi tato investice vrátila v podobě levných domácích variant jinak poměrně drahých komerčních produktů.

V mnoha ohledech je tento kousek navíc zcela nadčasový: je jednoduchý, snadno se sestavuje a udržuje, díly jsou opravdu neskutečně bytelné, zatím je zcela bezporuchový a krom toho je to ten nejkrásnější klenot v kuchyni - vůbec nelituju, že jsem si připlatila za chromovanou verzi. Mám radost, když nástroj, který běžně používám a na který denně koukám, potěší i na pohled.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Pavla

Do třetice všeho dobrého

Před několika lety jsem se začal zajímat o odšťavňování a po krátké úvaze jsme si koupili do domácnosti odšťavňovač Omega VRT402. Tento úžasný stroj slouží dodnes mým rodičům a stal se v podstatě dalším členem rodiny, kterým prošly metráky ovoce a zeleniny. Poté se sestře narodilo první, druhé a třetí dítě, a tak nově vzniklá velká rodina měla i veliký apetit na čerstvou šťávu. Volba byla jasná: Omega VRT 350 - nižší a levnější model.

A nyní je řada na mě jako na nastávajícím otci! Začátkem týdne nám dorazil krásný odšťavňovač Omega Mega Mouth 702. Jaký úžasný stroj to je! Naprosto všechny nedostatky, které byly u předchozích modelů Omega (čištění a někdy i funkční design), byly odstraněny a já jsem velice nadšen: za mě se jedná o naprosto vychytaný stroj, který jistě bude mé nové rodině sloužit dlouhé roky, podobně jako předchozí modely slouží dodnes mým rodičům a sestře. I když jsem teprve novopečeným majitelem, má nová Omega už mi dobře posloužila při přípravě několika nejoblíbenějších receptů.

Lukáš z Prahy
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Lukáš
26
Hodnocení tohoto příběhu bylo ukončeno.
Výherci za měsíc červen 2020 gratulujeme!

Hlasovat pro příběh

Autor:
Zavřít okno
celkem 156 příběhů