sso

Vaše zkušenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových šťáv

Vložte svůj příběh prostřednictvím formuláře vpravo nebo si přečtěte příspěvky ostatních níže! Pokud vás některý příběh zaujme, neváhejte a dejte mu váš hlas. Bude vás to stát maximálně pár sekund a pro autora to bude zpětná vazba, že svým příspěvkem zaujal a že jeho snaha nebyla marná. Děkujeme vám všem!soutěž

Do třetice všeho dobrého

Před několika lety jsem se začal zajímat o odšťavňování a po krátké úvaze jsme si koupili do domácnosti odšťavňovač Omega VRT402. Tento úžasný stroj slouží dodnes mým rodičům a stal se v podstatě dalším členem rodiny, kterým prošly metráky ovoce a zeleniny. Poté se sestře narodilo první, druhé a třetí dítě, a tak nově vzniklá velká rodina měla i veliký apetit na čerstvou šťávu. Volba byla jasná: Omega VRT 350 - nižší a levnější model.

A nyní je řada na mě jako na nastávajícím otci! Začátkem týdne nám dorazil krásný odšťavňovač Omega Mega Mouth 702. Jaký úžasný stroj to je! Naprosto všechny nedostatky, které byly u předchozích modelů Omega (čištění a někdy i funkční design), byly odstraněny a já jsem velice nadšen: za mě se jedná o naprosto vychytaný stroj, který jistě bude mé nové rodině sloužit dlouhé roky, podobně jako předchozí modely slouží dodnes mým rodičům a sestře. I když jsem teprve novopečeným majitelem, má nová Omega už mi dobře posloužila při přípravě několika nejoblíbenějších receptů.

Lukáš z Prahy
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Lukáš

Sana-omega

Máme doma již několikátý rok tento odšťavňovač a manželka si ho nemůže vynachválit.
Já piju červené víno pivo a občas slivovici. Nechci tím říci, když žena dělá ze zeleniny a ovoce
šťávu že bych pohrdnul. Je to jako na vandru, nesmím se přístroje dotknout poslední jinak
ho musím umýt.
S pozdravem Kubíček Vlastimil z Domažlic
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Vlastimil

Náš sedmiletý člen rodiny

Dobrý den,
Jsme majiteli a uživateli šnekového odšťavňovače HE-DBE04 (HU 500) již od 12.12.2012, věnovali jsme si ho s manželem pod stromeček na doporučení kolegů z práce, kteří si ho velmi chválili. Od té doby je odšťavňovač permanentně v provozu. Velmi dobrá výtěžnost a šetrné zpracování surovin nám doplňuje nutriční hodnoty po celý rok. Šťávy vyrábí manžel, který má vyléčenou revmatoidní artritidu, velkým dílem právě konzumací kvalitní šťávy. Odšťavňování se stalo jeho koníčkem natolik, že teď zásobuje nejen naši rodinu, ale i několik kanceláří kolegyň, které to velmi oceňují.
Já zase oceňuji, že i po sedmi letech od nákupu u vás můžu zakoupit náhradní díly, protože jinak je odšťavňovač stále v kondici se stejným výkonem. Rozbilo se nám pouze sítko při neopatrném odšťavňování dřevnaté řepy, ostatní díly stále slouží. Náš malý ale výkonný člen rodiny bude mít již brzy 7- leté narozeniny.
uživatelka Dagmar
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Dagmar

Sen každého zahrádkáře

Vlastníme zahrádku a každý rok sklízíme obrovské množství různých plodů.
Od jablek po rybíz a dokonce i některá zelenina jako např. mrkev se velmi hodí
na výrobu velmi kvalitní čerstvé šťávy, která je výtečným a zdravým doplňkem jídelníčku. Sklenice vlastního čerstvého moštu se pro nás stala nepostradatelnou.
Nejenomže zpracujeme většinu úrody, ale také část kvalitní šťávy např. z rybízu
po úpravě zavařujeme a získáme tak velmi kvalitní, chutný džem. Dnes už si to bez odšťavňovače ani neumíme představit.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Jiří

S odšťavňovačem máme energii i ve stáří

V únoru letošního roku jsem si koupila odšťavňovač Omega Juicer typ 8224. Od té doby ho doma denně používáme na odšťavňování tvrdé i listové zeleniny a jsme s ním moc spokojeni. Pracuje spolehlivě, jednotlivé díly se jednoduše a logicky sestavují. I mytí je snadné, stačí jen opláchnout pod tekoucí vodou. Části, které jsou z bílého plastu nepřijímají barvu zeleniny. Jsem ráda, že jsem si tenhle typ výrobku koupila protože ho ráda používám i na homogenizaci. Jsme s manželem rádi, že máme i ve vyšším věku zdroj energie ve šťávách. Také nám pomáhají k posílení imunity .
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Věra Machová

Hlasovat pro příběh

Autor:
Zavřít okno
celkem 152 příběhů
###message
POZOR: Nová adresa.
Zavřít okno