sso

Vaše zkušenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových šťáv

Vložte svůj příběh prostřednictvím formuláře vpravo nebo si přečtěte příspěvky ostatních níže! Pokud vás některý příběh zaujme, neváhejte a dejte mu váš hlas. Bude vás to stát maximálně pár sekund a pro autora to bude zpětná vazba, že svým příspěvkem zaujal a že jeho snaha nebyla marná. Děkujeme vám všem!soutěž

Mám 2 Omega odstavnovače

Vlastním jeden v ČR a jeden v USA, a je to můj miláček. Každé ráno připravují zelený dzus pro celou rodinu. Nejlepší investice v mém životě.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Zuzana

Nenahraditelný klenot naší kuchyně

Můj nejoblíbenější odšťavnňovač se jmenuje Omega 8006, je mu již krásných 7 let a pokaždé, když s jeho pomocí něco vyrábím, uvědomuju si, jak nenahraditelný pro mne je.

Ze všeho nejraději s ním doma vyrábíme oříšková másla všeho druhu a ovocné sorbety, nejrůznější smoothies a sem tam jej využiju i při výrobě oříškového mléka. V čem je pro mě ale skutečně nenahraditelný, je jeho schopnost dokonale vyšťavit listovou zeleninu.
Nevím, do jaké míry u nás doma vyloženě přispěl ke změně stylu stravování, ale určitě nám pomohl zpestřit jídelníček a odbourat spoustu konzervantů a zbytečných cukrů a sladidel, jež se v potravinářském průmyslu tolik nadužívají, nemluvě o tom, kolikrát se mi tato investice vrátila v podobě levných domácích variant jinak poměrně drahých komerčních produktů.

V mnoha ohledech je tento kousek navíc zcela nadčasový: je jednoduchý, snadno se sestavuje a udržuje, díly jsou opravdu neskutečně bytelné, zatím je zcela bezporuchový a krom toho je to ten nejkrásnější klenot v kuchyni - vůbec nelituju, že jsem si připlatila za chromovanou verzi. Mám radost, když nástroj, který běžně používám a na který denně koukám, potěší i na pohled.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Pavla

Do třetice všeho dobrého

Před několika lety jsem se začal zajímat o odšťavňování a po krátké úvaze jsme si koupili do domácnosti odšťavňovač Omega VRT402. Tento úžasný stroj slouží dodnes mým rodičům a stal se v podstatě dalším členem rodiny, kterým prošly metráky ovoce a zeleniny. Poté se sestře narodilo první, druhé a třetí dítě, a tak nově vzniklá velká rodina měla i veliký apetit na čerstvou šťávu. Volba byla jasná: Omega VRT 350 - nižší a levnější model.

A nyní je řada na mě jako na nastávajícím otci! Začátkem týdne nám dorazil krásný odšťavňovač Omega Mega Mouth 702. Jaký úžasný stroj to je! Naprosto všechny nedostatky, které byly u předchozích modelů Omega (čištění a někdy i funkční design), byly odstraněny a já jsem velice nadšen: za mě se jedná o naprosto vychytaný stroj, který jistě bude mé nové rodině sloužit dlouhé roky, podobně jako předchozí modely slouží dodnes mým rodičům a sestře. I když jsem teprve novopečeným majitelem, má nová Omega už mi dobře posloužila při přípravě několika nejoblíbenějších receptů.

Lukáš z Prahy
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Lukáš
25
Hodnocení tohoto příběhu bylo ukončeno.
Výherci za měsíc červen 2020 gratulujeme!

Sana-omega

Máme doma již několikátý rok tento odšťavňovač a manželka si ho nemůže vynachválit.
Já piju červené víno pivo a občas slivovici. Nechci tím říci, když žena dělá ze zeleniny a ovoce
šťávu že bych pohrdnul. Je to jako na vandru, nesmím se přístroje dotknout poslední jinak
ho musím umýt.
S pozdravem Kubíček Vlastimil z Domažlic
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Vlastimil

Náš sedmiletý člen rodiny

Dobrý den,
Jsme majiteli a uživateli šnekového odšťavňovače HE-DBE04 (HU 500) již od 12.12.2012, věnovali jsme si ho s manželem pod stromeček na doporučení kolegů z práce, kteří si ho velmi chválili. Od té doby je odšťavňovač permanentně v provozu. Velmi dobrá výtěžnost a šetrné zpracování surovin nám doplňuje nutriční hodnoty po celý rok. Šťávy vyrábí manžel, který má vyléčenou revmatoidní artritidu, velkým dílem právě konzumací kvalitní šťávy. Odšťavňování se stalo jeho koníčkem natolik, že teď zásobuje nejen naši rodinu, ale i několik kanceláří kolegyň, které to velmi oceňují.
Já zase oceňuji, že i po sedmi letech od nákupu u vás můžu zakoupit náhradní díly, protože jinak je odšťavňovač stále v kondici se stejným výkonem. Rozbilo se nám pouze sítko při neopatrném odšťavňování dřevnaté řepy, ostatní díly stále slouží. Náš malý ale výkonný člen rodiny bude mít již brzy 7- leté narozeniny.
uživatelka Dagmar
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Dagmar

Hlasovat pro příběh

Autor:
Zavřít okno
celkem 154 příběhů
###message
Sana Supreme EUJ-727
Zavřít okno