sso

Vaše zkušenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových šťáv

Vložte svůj příběh prostřednictvím formuláře vpravo nebo si přečtěte příspěvky ostatních níže! Pokud vás některý příběh zaujme, neváhejte a dejte mu váš hlas. Bude vás to stát maximálně pár sekund a pro autora to bude zpětná vazba, že svým příspěvkem zaujal a že jeho snaha nebyla marná. Děkujeme vám všem!

4968-soutez2

Překvapení

Přes živou stravu jsem se pomalu dostával také k zeleninovým a ovocným šťávám. Rok jsem postupně ladil jídelníček tak, aby vyhovoval mému fyziologickému nastavení. Přišlo také na řadu odšťavňování, které jsem měl v plánu zařadit na závěr dne, abych měl už jen něco lehkého, ale výživného. Po prostudování dostupných informací padl výběr na Angel 5500. Začal jsem si na něj šetřit a nemohl jsem se dočkat, kdy si udělám svou první šťávu. Občas jsem zavítal na tyto stránky a pustil jsem si video s tímto odšťavňovačem. Za tu dobu jsem ho měl už dobře zmapovaný a o to větší bylo moje překvapení, když jsem ho vybalil a postavil na stůl. Byl to údiv nad tím, jaká to je ve skutečnosti "mašina". Kus pořádného, kvalitního stroje. V reálu působí úplně jinak než na videích. První spuštění mě také nenechalo chladným. Motor si jenom tak přede, zbytky téměř suché a úplně luxusní šťáva. Říkal jsem si, že investice do kvality se opravdu vyplatí.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Petr

Rozhodnutí, které Michalovi zachránilo život

Můj dobrý kamarád Michal byl dlouhou dobu kulturista, chlap jak hora, který každý den jedl celé kuře k snídani. Byl na svoje tělo náležitě pyšný a líbil se všem ženám kolem. To vše až do doby, kdy Michalovo tělo vypovědělo a nebylo již dál ochotné zpracovávat takové množství živočišných bílkovin. Michal byl několik měsíců vážně nemocný. Jeho stav se změnil až v momentě, kdy našel detoxikační kúru pomocí zeleninových džusů. Toto se odehrálo před třemi lety a Michal na svůj juicer nedá dopustit. Jeho příběh mě motivoval koupit si můj Angel juicer a já jsem nyní velmi vděčný, že jsem to udělal. Všem doporučuji.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Vladimír

Nový domácí mazlíček

Začátek našeho příběhu s odšťavňovačem nebyl zrovna šťastný. Oznámila jsem dětem, že nás doma čeká Šnek. Dětičky, které již dlouhou dobu touží po jakémkoliv zvířátku, byly nadšené. Nikoho nenapadlo, že děti myslí na šneka – hlemýždě a já myslím šnekový odšťavňovač. Doma jsme byli zklamaní všichni. Já se těšila, jak si s dětmi uděláme zdravou šťávu a děti na mazlíčka. Ten den se žádné odšťavňování nekonalo. I přes toto nedorozumění jsem si byla jistá, že si děti nakonec odšťavňovač zamilují, a hned další ráno jsem se dala do práce. Odšťavnění pomerančů bylo velmi rychlé, a tak jsem mohla čerstvou šťávu podávat již k snídani. Dětem jsem se nezmínila o tom, odkud „džus“ pochází. Jen jsem poslouchala chválu na to, jak je výborný. Teprve po snídani jsem přiznala, že je to díky našemu novému šnečkovi. Reakce byla neuvěřitelná! Od té doby děti dělají téměř každý den různé kombinace zdravých šťáv, které jsme si všichni zamilovali. A jak se o šnečka starají! Je velmi jednoduchý na údržbu, proto dostaly děti za úkol ho vždy po odšťavnění pořádně vyčistit. Když vidím, jak o něj dbají, začínám vážně uvažovat o tom, že by zvládly i péči o domácího mazlíčka, který není složen ze součástek!
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Renata
37
Hodnocení tohoto příběhu bylo ukončeno.
Výherci za měsíc duben 2018 gratulujeme!

Tatínek

Koncem léta 2012 mému tatínkovi diagnostikovali rakovinu tlustého střeva s metastázemi do jater i kostí. Přemýšleli jsme jak bychom do něj dostali co nejvíce vitamínů a tak jsme vybírali mezi odšťavovači až jsem natrefila na tento úžasný. Asi za rok a čtvrt zjistili rakovinu prsa mamince a tak se opět hodil.
Tatínek si ho bohužel moc neužil, protože tentýž rok nemoci podlehl. Přesto všechno nám Hurom už ušetřil spoustu času a nadělal spoustu litrů šťávy .Je to fakt super pomocník.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Marie

zkušenost s odšťavováním a vlastním přístrojem

Před patnácti lety manželka prodělala rakovinu tlustého střeva. Na radu lékařů a známých, jsme koupili odšťavovač ŚAMPION. Před tím jsme zničili 2 levné odšťavovače. Obvykle 2 x týdně děláme zeleninové šťávy a dle vegetačního roku i ovocné. Jsme velmi spokojeni s přístrojem. Konzumace šťáv má velký vliv na zdraví člověka a i psychiku. Průběžné půlroční lékařské kontroly u manželky vykazují dobrý zdravotní stav. Šťávy pije celá rodina a na naše doporučení si mnoho známých zakoupilo odšťavovač ŚAMPION , pro jeho výkonnost a možnost různého zpracování zeleniny i ovoce.
Starý přístroj po tolika letech dosloužil a proto bez váhání jsme koupili nový.
Vše bylo promptně vyřízeno - do tří dnů byl přístroj na místě. Děkujeme a přejeme dobré obchodní vztahy se zájemci o vaše zboží. Manželé Halůzkovi.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Miroslav

Hlasovat pro příběh

Autor:
Zavřít okno
celkem 134 příběhů
###message