sso

Vaše zkušenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových šťáv

Vložte svůj příběh prostřednictvím formuláře vpravo nebo si přečtěte příspěvky ostatních níže! Pokud vás některý příběh zaujme, neváhejte a dejte mu váš hlas. Bude vás to stát maximálně pár sekund a pro autora to bude zpětná vazba, že svým příspěvkem zaujal a že jeho snaha nebyla marná. Děkujeme vám všem!

4968-soutez2

Tatínek

Koncem léta 2012 mému tatínkovi diagnostikovali rakovinu tlustého střeva s metastázemi do jater i kostí. Přemýšleli jsme jak bychom do něj dostali co nejvíce vitamínů a tak jsme vybírali mezi odšťavovači až jsem natrefila na tento úžasný. Asi za rok a čtvrt zjistili rakovinu prsa mamince a tak se opět hodil.
Tatínek si ho bohužel moc neužil, protože tentýž rok nemoci podlehl. Přesto všechno nám Hurom už ušetřil spoustu času a nadělal spoustu litrů šťávy .Je to fakt super pomocník.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Marie

zkušenost s odšťavováním a vlastním přístrojem

Před patnácti lety manželka prodělala rakovinu tlustého střeva. Na radu lékařů a známých, jsme koupili odšťavovač ŚAMPION. Před tím jsme zničili 2 levné odšťavovače. Obvykle 2 x týdně děláme zeleninové šťávy a dle vegetačního roku i ovocné. Jsme velmi spokojeni s přístrojem. Konzumace šťáv má velký vliv na zdraví člověka a i psychiku. Průběžné půlroční lékařské kontroly u manželky vykazují dobrý zdravotní stav. Šťávy pije celá rodina a na naše doporučení si mnoho známých zakoupilo odšťavovač ŚAMPION , pro jeho výkonnost a možnost různého zpracování zeleniny i ovoce.
Starý přístroj po tolika letech dosloužil a proto bez váhání jsme koupili nový.
Vše bylo promptně vyřízeno - do tří dnů byl přístroj na místě. Děkujeme a přejeme dobré obchodní vztahy se zájemci o vaše zboží. Manželé Halůzkovi.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Miroslav

Zlepšení imunity díky přírodním šťávám

Náš jedenáctiletý syn býval často nemocný, trpěl angínami, ve 3 letech musel jít na vytržení nosních mandlí a neustále nás strašili vytrhnutím krčních mandlí. Kdokoli nemocný kolem něho prošel, tak vždy náš syn onemocněl, od miminka měl antibiotika minimálně 4x ročně. Tak jsme začali pátrat a zjišťovat, co by synovi mohlo pomoci, nakonec jsme na doporučení koupili odšťavňovač Angel Juicer 5500 a šťávy děláme skoro každý den čerstvé, synovi moc chutná mrkvová s ananasem, také jahodová, melounová, jahodová, hroznová, a pochutnáme si i na šťávě z červené řepy, nebo salátu, také jsou výborná ořechová mléka, které jsou odšťavňovačem během chvilky hotové:-)). A co je důležité, syn už 2 roky neměl antibiotika a výrazně se mu posílila imunita, můžu si dovolit tvrdit, že má dobrou imunitu a konečně může sportovat, dělá vytoužený fotbal a stolní tenis, školu už taky nemusíme dohánět, minulý školní rok měl ve 2. pololetí zameškaných 0 hodin a byl na to patřičně hrdý, minulé roky to bylo vždy kolem 170 - 180 hodin za pololetí. Takže teď máme doma syna, který je šťastný za to, že může chodit do školy a sportovat.

Petra
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Petra

Odšťavní i smrček?

Vážení a milí přátelé odšťavňování!
Na popud manželky se s Vámi chci podělit o našich pár zkušeností. Známá nám na jaře nasbírala a prosypala cukrem mládé smrkové výhonky. O dovolené jsme si je dovezli domů, ale jak efektivně vytvořit sirup? Máme Sana Omega 707 a tak jsem to tam začal sypat. Trochu kvílení, ale světě div se, ze 4 litrové láhve litr sirupu. Super. Vaříme v nerezovém odšťavňovači sirupy z různého ovoce. Černý rybíz byl otrhaný bez stopek a na konci cyklu Vám zůstanou cukernaté kuličky bez šťávy. Přece to nevyhodím a tak po vychladnutí šup do mašiny. Dlouho se nic nedělo, ale pak se objevil v otvoru hustý proud něčeho jako povidlí a byla toho plná sklenička vlastně super marmelády. Odšťavňujeme vše ze zahrady a manželka se dočetla v jedné chytré knize taky radu na hubnutí. Nejme žádní blázni, mně bude 60 a ženě 55, ale nedalo nám to. 2-3 větší okurky se slupkou, asi 3 cm zázvoru, oloupaný citron a snítka máty. Šťáva se trochu naředí vodou a během dne popíjí. To se opakuje několik dní s přestávkami. Já aniž bych hnul prstem ze 100kg na 98,3 a žena o 8 kg a je to na ní vidět, ale ona i trochu cvičí, ale taky mnohem víc dělá na zahradě. Taky jsme zmenšili porce- co se vejde do dlaně. Pokuď jste vydrželi až sem, tak Vám děkuji a přeji mnoho úspěchů.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Petr

Odškodnění mého těla.

Pomocí odšťavovače Angel se snažím udobřit své tělo, ke kterému jsem se v mládí nechoval zrovna mateřsky a velice jsem se vůči němu prohřešil. Po prvních použitích tohoto odšťavovače na mrkvi, okurkách a bylinkách, mne tělo pochválilo a začíná mi odpouštět mé dřívější poklesky.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Jiří

Hlasovat pro příběh

Autor:
Zavřít okno
celkem 131 příběhů
###message