sso

Vaše zkušenosti s pitím čerstvých ovocných a zeleninových šťáv

Vložte svůj příběh prostřednictvím formuláře vpravo nebo si přečtěte příspěvky ostatních níže! Pokud vás některý příběh zaujme, neváhejte a dejte mu váš hlas. Bude vás to stát maximálně pár sekund a pro autora to bude zpětná vazba, že svým příspěvkem zaujal a že jeho snaha nebyla marná. Děkujeme vám všem!

4968-soutez2

Rozhodnutí, které Michalovi zachránilo život

Můj dobrý kamarád Michal byl dlouhou dobu kulturista, chlap jak hora, který každý den jedl celé kuře k snídani. Byl na svoje tělo náležitě pyšný a líbil se všem ženám kolem. To vše až do doby, kdy Michalovo tělo vypovědělo a nebylo již dál ochotné zpracovávat takové množství živočišných bílkovin. Michal byl několik měsíců vážně nemocný. Jeho stav se změnil až v momentě, kdy našel detoxikační kúru pomocí zeleninových džusů. Toto se odehrálo před třemi lety a Michal na svůj juicer nedá dopustit. Jeho příběh mě motivoval koupit si můj Angel juicer a já jsem nyní velmi vděčný, že jsem to udělal. Všem doporučuji.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Vladimír

Nový domácí mazlíček

Začátek našeho příběhu s odšťavňovačem nebyl zrovna šťastný. Oznámila jsem dětem, že nás doma čeká Šnek. Dětičky, které již dlouhou dobu touží po jakémkoliv zvířátku, byly nadšené. Nikoho nenapadlo, že děti myslí na šneka – hlemýždě a já myslím šnekový odšťavňovač. Doma jsme byli zklamaní všichni. Já se těšila, jak si s dětmi uděláme zdravou šťávu a děti na mazlíčka. Ten den se žádné odšťavňování nekonalo. I přes toto nedorozumění jsem si byla jistá, že si děti nakonec odšťavňovač zamilují, a hned další ráno jsem se dala do práce. Odšťavnění pomerančů bylo velmi rychlé, a tak jsem mohla čerstvou šťávu podávat již k snídani. Dětem jsem se nezmínila o tom, odkud „džus“ pochází. Jen jsem poslouchala chválu na to, jak je výborný. Teprve po snídani jsem přiznala, že je to díky našemu novému šnečkovi. Reakce byla neuvěřitelná! Od té doby děti dělají téměř každý den různé kombinace zdravých šťáv, které jsme si všichni zamilovali. A jak se o šnečka starají! Je velmi jednoduchý na údržbu, proto dostaly děti za úkol ho vždy po odšťavnění pořádně vyčistit. Když vidím, jak o něj dbají, začínám vážně uvažovat o tom, že by zvládly i péči o domácího mazlíčka, který není složen ze součástek!
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Renata
37
Hodnocení tohoto příběhu bylo ukončeno.
Výherci za měsíc duben 2018 gratulujeme!

Tatínek

Koncem léta 2012 mému tatínkovi diagnostikovali rakovinu tlustého střeva s metastázemi do jater i kostí. Přemýšleli jsme jak bychom do něj dostali co nejvíce vitamínů a tak jsme vybírali mezi odšťavovači až jsem natrefila na tento úžasný. Asi za rok a čtvrt zjistili rakovinu prsa mamince a tak se opět hodil.
Tatínek si ho bohužel moc neužil, protože tentýž rok nemoci podlehl. Přesto všechno nám Hurom už ušetřil spoustu času a nadělal spoustu litrů šťávy .Je to fakt super pomocník.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Marie

zkušenost s odšťavováním a vlastním přístrojem

Před patnácti lety manželka prodělala rakovinu tlustého střeva. Na radu lékařů a známých, jsme koupili odšťavovač ŚAMPION. Před tím jsme zničili 2 levné odšťavovače. Obvykle 2 x týdně děláme zeleninové šťávy a dle vegetačního roku i ovocné. Jsme velmi spokojeni s přístrojem. Konzumace šťáv má velký vliv na zdraví člověka a i psychiku. Průběžné půlroční lékařské kontroly u manželky vykazují dobrý zdravotní stav. Šťávy pije celá rodina a na naše doporučení si mnoho známých zakoupilo odšťavovač ŚAMPION , pro jeho výkonnost a možnost různého zpracování zeleniny i ovoce.
Starý přístroj po tolika letech dosloužil a proto bez váhání jsme koupili nový.
Vše bylo promptně vyřízeno - do tří dnů byl přístroj na místě. Děkujeme a přejeme dobré obchodní vztahy se zájemci o vaše zboží. Manželé Halůzkovi.
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Miroslav

Zlepšení imunity díky přírodním šťávám

Náš jedenáctiletý syn býval často nemocný, trpěl angínami, ve 3 letech musel jít na vytržení nosních mandlí a neustále nás strašili vytrhnutím krčních mandlí. Kdokoli nemocný kolem něho prošel, tak vždy náš syn onemocněl, od miminka měl antibiotika minimálně 4x ročně. Tak jsme začali pátrat a zjišťovat, co by synovi mohlo pomoci, nakonec jsme na doporučení koupili odšťavňovač Angel Juicer 5500 a šťávy děláme skoro každý den čerstvé, synovi moc chutná mrkvová s ananasem, také jahodová, melounová, jahodová, hroznová, a pochutnáme si i na šťávě z červené řepy, nebo salátu, také jsou výborná ořechová mléka, které jsou odšťavňovačem během chvilky hotové:-)). A co je důležité, syn už 2 roky neměl antibiotika a výrazně se mu posílila imunita, můžu si dovolit tvrdit, že má dobrou imunitu a konečně může sportovat, dělá vytoužený fotbal a stolní tenis, školu už taky nemusíme dohánět, minulý školní rok měl ve 2. pololetí zameškaných 0 hodin a byl na to patřičně hrdý, minulé roky to bylo vždy kolem 170 - 180 hodin za pololetí. Takže teď máme doma syna, který je šťastný za to, že může chodit do školy a sportovat.

Petra
zobrazit celý příběh skrýt celý příběh
Autor: Petra

Hlasovat pro příběh

Autor:
Zavřít okno
celkem 133 příběhů
###message