Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Co k Vánocům? Darujte zdraví!

Je nejvyšší čas porozhlédnout se po dárcích pro své blízké! Jste bez nápadu? Co takhle darovat jim zdraví?

Sana Juicer EUJ-808 white
Sana Juicer EUJ-808 white

Pro milovníky míchaných nápojů, a to nejen ovocných a zeleninových…

…doporučujeme náš další univerzální odšťavňovač Sana Juicer EUJ-808 by Omega. Směle ho můžeme nazvat malým domácím juice barem. Je vybaven juice flapem, čili uzavíratelnou výpustí, která umožní promíchat suroviny ještě před vylitím do sklenice.

Do tohoto přístroje můžete nalít i jogurt nebo mléko, případně přihodit kopeček zmrzliny. Výborná věc pro všechny mlsouny, kterým zároveň záleží na zdraví, a opět i pro děti. Nechce-li dítě už ani šťávu, prostě ho utáhněte na zmrzlinový koktejl! Malí i velcí se navíc můžou rozmazlovat mandlovým mlékem, na které nebudou potřebovat nic víc než předem namočené mandle a trochu vody.

EUJ-808 je vhodný také do domácností, kde v kuchyni počítají s každým centimetrem čtverečním – díky vertikální orientaci zabere méně místa.

Sana Juicer EUJ-707 chrome
Sana Juicer EUJ-707 chrome

Sametová šťáva z mnoha druhů plodů, zmrzlina, burákové máslo...

…to vše zvládne šnekový horizontální odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega, který je skvělým dárkem jak pro všechny nadšence odšťavňování, tak i pro domácnosti s dětmi.

Čeká vaše dcera nebo sestra miminko? Tento přístroj se stane neocenitelnou součástí její kuchyně nejen v těhotenství. Připraví díky němu nespočet variant příkrmů, protože EUJ-707 zvládne různá dětská pyré a kašičky. Pro rodinný rozpočet to pak znamená úsporu, protože přesnídávky z obchodu vycházejí při pravidelném nákupu docela draho.

Jakmile dítko odroste, jeho maminka do něj určitě dostane vitamíny snáze, když mu nabídne sladkou barevnou šťávičku nebo čerstvý sorbet a nikoli dětmi občas odmítané celé plody ovoce a zeleniny.

Ale i dospělí budou nadšení, vždyť kdo by nebyl neocenil příliv energie, který pití čerstvých šťáv přináší, nebo třeba lahodné ořechové máslo podle vlastního receptu a v létě osvěžující ovocný sorbet?

Present for Christmas
Present for Christmas

Proč pod stromeček odšťavňovač?

Odšťavňování představuje ideální způsob, jak si jen díky prostému doplňování vitamínů z přírodních zdrojů vylepšit zdraví, zbavit se spousty neduhů a zároveň jim účinně předcházet. Odšťavňovače jsou proto vhodným dárkem nejen pro stoupence raw stravy, ale i pro všežravce. Na zdraví totiž záleží nám všem, a jak víme, musíme začít v první řadě v kuchyni.

U EUJUICERS.COM si můžete být jisti kvalitou a dlouhodobou výdrží odšťavňovačů nejen proto, že jsou vyráběny z odolných materiálů, ale i díky poskytovanému servisu a dostupnosti náhradních dílů. Snadná údržba zase zaručuje, že přístroj na dně skříně opravdu jen tak neskončí.

Jak vybrat ten nejlepší odšťavňovač?

Z naší nabídky jsme vybrali dva odšťavňovače, které díky své univerzálnosti sednou většině obdarovaných.

Pokud si ale stále nejste jisti, jestli by nebyl vhodnější jiný model, nechte si zdarma zaslat našeho průvodce výběrem. O radu si můžete napsat také na adresu cz@eujuicers.com nebo zavolat na zelenou linku 800 110 990, případně přijít osobně do naší provozovny v Českých Budějovicích.

Navíc vám stejně jak každý rok nabízíme prodlouženou lhůtu na vrácení peněz nebo výměnu přístroje pro případ, že se přece jen obdarovanému netrefíte do noty, a to až do 9. 1. 2015!

Publikováno: 18. listopadu 2014