Hledáte odšťavňovač na rybíz, maliny, aronii?
Zavřít okno

Domácí moštovač Fruit Press Mini: další přírůstek na e-shopu!

Je nám ctí představit vám nový mechanický moštovač, čili lis na ovoce a zeleninu, který nás při testování hodně příjemně překvapil. Získáte s ním šťávu dokonce i z kořenové zeleniny!

Lis Fruit Press Mini je levnější alternativou tradičních moštovačů, určený pro domácí použití. Jedná se o první moštovač, který jsme do nabídky zařadili. Pokud jste majitelem sadu s ovocnými stromy, nebo máte plnou zahradu rybízových keřů či maliníků, tento moštovač vám pomůže se zpracováním úrody. Moštovat můžete dokonce přímo na zahradě.

domácí moštovač Fruit Press Mini

Co lze s domácím moštovačem Fruit Press Mini lisovat?

Moštovač je ideální pro lisování jak čerstvých, tak přezrálých surovin. V pohodě vylisujete i moučná jablka a hrušky, které jste sklidili před několika měsíci a se kterými by si většina mechanických i nemechanických odšťavňovačů neporadila. Kromě jablek a hrušek je lis vhodný na bobuloviny, hroznové víno, kořenovou zeleninu a citrusy.

Použití tohoto lisu na ovoce a zeleninu nevyžaduje žádné velké úsilí – suroviny vylisujete velmi snadno.

Naše videorecenze (CZ titulky)

Domácí moštovač jsme poprvé otestovali přímo před kamerou. Podívejte se, jak zvládá lisování jablek, mrkve, pomerančů, malin a hroznového vína. Hroznům jsme sice museli dát druhou šanci, ale nakonec dopadlo jejich lisování výborně, počkejte si na to!

Více informací o domácím moštovači Fruit Press Mini včetně našeho podrobnějšího hodnocení najdete v e-shopu.

Publikováno: 4. prosince 2015