Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Jak bylo na Raw Festu?

Máme za sebou naší druhou účast na festivalu živé stravy, který se konal o víkendu 4. a 5. června na ostrově Štvanice v Praze. Jak jsme si to užili?

Pokud nás sledujete na Facebooku, pravděpodobně vám neunikly fotky, které jsme přímo z akce postovali. Dneska je doplníme o další a také o pár dojmů a zážitků.

Na festivalu bylo znát, že zájem o raw food mezi lidmi neutuchá. Spíš naopak – i tentokrát byl počet návštěvníků poměrně hojný, hlavně v sobotu. Hojný byl také váš zájem o ochutnávku šťáv a smoothies, které jsme v našem stánku připravovali – dokonce tak, že nám už po dvou hodinách od zahájení festivalu docházely některé suroviny a museli jsme se vydat na neplánovaný nákup. Pak už ale všechno běželo jak na drátkách a navzdory nepříznivým předpovědím nám přálo i počasí.

Raw Fest 2016
Raw Fest 2016
komerční odšťavňovač Sana Horeca EUJ-909
komerční odšťavňovač Sana Horeca EUJ-909

Sana Horeca obstála

Hlavní roli hrál v našem stánku nový komerční odšťavňovač Sana Horeca, který bude v prodeji už v červenci. Měli jsme tak příležitost otestovat ho v opravdu ostrém provozu – a nezklamal. Umožňuje rychlou práci a šťávy z něj jste si moc pochvalovali (my také). Kromě toho zvládl odšťavnit vše, co jsme do něj hodili: několik melounů, ananasů, řapíkatých celerů, limetek a také spoustu jablek, mrkví, pomerančů, špenátu, červené řepy a bylinek. Pokud tedy sháníte odšťavňovač do své provozovny, s Horecou určitě nešlápnete vedle.

Hodně vytížené byly také mixéry Vitamix a BlendTec a v akci jste mohli vidět i Sanu 707 a 808. Většina z vás byla úžasnými chutěmi koktejlů i jednoduchou obsluhou přístrojů mile překvapená a dodatečně moc děkujeme za vaše ohlasy i podněty!

Čas byl i na obhlídku

Samozřejmě jsme si vyšetřili čas i na nějaké to korzo po ostatních stáncích, zúčastnili jsme se několika přednášek a ochutnávali, co se dalo. Nejvíc nám chutnalo raw pivo, kešu sýry, raw pizza, raw štrúdl a raw citrónový dort. Našla se i jídla, která jsme ani nedojedli, ale nadšení u nás přesto převládá – a to i když se vitariány asi nikdy nestaneme. :)

Dámská část našeho týmu si pak nechala namíchat osobní harmonizační parfém z éterických olejů, část z pánské části se procházela bosýma nohama po střepech, hromadně jsme popíjeli vodu z mladých kokosů a seznámili se s několika zajímavými lidmi „z oboru“. Zkrátka takový prima víkend, který bychom si zase za rok rádi zopakovali!

Nebyli jste tam?

Pokud jste na Raw Fest nemohli dorazit, a přesto byste chtěli vidět naše přístroje v akci, zastavte se u nás v Českých Budějovicích! Akorát se určitě předem ohlaste v případě, že budete chtít také ochutnat šťávy (to abychom stihli včas nakoupit suroviny). Jinak jste ale vítáni kdykoli i bez ohlášení od pondělí do čtvrtka v čase 8-16:00 a v pátek od 8-13:00.

Pokud jste z daleka a nevíte si rady s výběrem, určitě se ozvěte na naší zelenou linku 800 110 990 nebo nám napište, rádi vám poradíme!

Pár fotek z akce...

Publikováno: 8. června 2016