###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Jaký u nás vybrat dárek, kdy nejpozději objednat a co dělat, když se netrefíte?

Kupujete u nás dárky k Vánocům? Čtěte informace a naše tipy níže, abyste předešli rozčarování z nedoručeného balíku, nebo ze zklamání vašeho blízkého, kterému se netrefíte do vkusu.

Tipy, jak vybrat nejvhodnější odšťavňovač pro druhého

Pokud nevíte, co by váš blízký vlastně nejraději odšťavňoval, vsaďte na některý z horizontálních šnekových odšťavňovačů. Jsou nejuniverzálnější a lze s nimi zpracovávat prakticky jakékoli ovoce a zeleninu včetně listové a kořenové. Zároveň se nejpohodlněji používají i čistí.

šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707
šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707

Chcete rovnou to nejlepší?

Volte Sana Juicer EUJ-707. Je naším dlouhodobě nejoblíbenějším horizontálním šnekovým modelem, navíc před těmito Vánoci můžete nově vybírat až z 11 barev! Jedná se o prémiový odšťavňovač, takže obdarovaný na něj bude mít nadstandardně vysoké záruky a doživotní servis zdarma.

šnekový odšťavňovač Vidia Juicer SJ-002
šnekový odšťavňovač Vidia Juicer SJ-002

Raději něco méně nákladného?

Podívejte se na Vidia Juicer SJ-002, který vyšel z našeho testování jako odšťavňovač v dobrém poměru cena/výkon: zkrátka za velmi přijatelnou cenu budete mít doma pořádný odšťavňovač! Poskytujeme na něj standardní 2letou záruku i standardní servis.  

katalog zdarma
katalog zdarma

Objednejte si katalog zdarma

Kdo se chce ještě před rozhodnutím zorientovat v celé nabídce odšťavňovačů a unavuje ho zírat do počítače, může si objednat tištěného průvodce výběrem zdarma.

Maskot12-OK2-N
Maskot12-OK2-N

Napište, zavolejte, poradíme vám!

Pokud oceníte osobní doporučení přímo vašemu blízkému na míru, napište nám na cz‌‌M‌‌eujuicers.com, nebo zavolejte zdarma na 800 110 990. Podle informací, které nám dáte, dokážeme velmi dobře odhadnout, co bude obdarovanému sedět.

Kdy nejpozději objednat a co s nevhodným dárkem?

Máte vybráno? Ještě než u nás dárek objednáte, ujistěte se, že vaše objednávka odejde včas, a zjistěte také, co dělat, když se náhodou dárek nebude líbit. Uděláme všechno proto, aby vaše šťavnaté Vánoce proběhly hladce!

Maskot17-driver-N
Maskot17-driver-N

Garance doručení do Vánoc? Objednejte nejpozději 20. prosince

Poslední objednávky, u kterých garantujeme dodání ještě do Vánoc, je nutné podat nejpozději ve středu 20. 12. do 12:00. Objednávky budeme samozřejmě přijímat a expedovat i ve čtvrtek 21. 12. (opět pouze ty, které přijdou do 12:00), ale bez garance doručení do Vánoc - protože za dopravce se v tomto pokročilém datu nemůžeme zaručit.

Jestli nakupujete na poslední chvíli (ve dnech 18. - 20. 12.), určitě vyberte platbu kartou nebo dobírku a mezi dopravci zvolte Českou poštu.  

Maskot20-balík1-N
Maskot20-balík1-N

Objednejte si svůj dárek po Vánocích, do Silvestra ho budete mít doma!

Očekáváte pod stromečkem obálku a chcete si udělat radost co nejdřív po Vánocích? Vaši objednávku vyřídíme mezi svátky, pokud nám ji odešlete nejpozději do čtvrtka 28. 12. do 10:00.

Pozor! Expedice mezi svátky je podmíněna skladovou dostupností vámi vybraného zboží.

vánoční poukaz Eujuicers
vánoční poukaz Eujuicers

Nevhodný dárek? Žádný problém!

Uvědomujeme si, že odšťavňovač je nákladnější dárek, a proto jako každý rok nabízíme možnost výměny nebo vrácení pro případ, že se obdarovanému nebude líbit. Odšťavňovač můžete vyměnit, či vrátit i vyzkoušený, a to až do 10. 1. 2018! Nabídka platí pro všechny přístroje z našeho e-shopu, které koupíte v průběhu prosince.

Pro ty, co to ani tak nechtějí riskovat, máme k dispozici dárkové poukazy, díky kterým si váš blízký bude moci vybrat dárek sám.

Publikováno: 5. prosince 2017