###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Nové smoothie makery na e-shopu: Nutribullet, Catler a Sencor

Smoothie makery jsou velmi oblíbené pro svou jednoduchost a rychlost používání. Protože to je přesně to, co v ranní nestíhačce oceníme.

smoothie makery

Na Eujuicers máte nově na výběr ze smoothie makerů (neboli personal blenderů) hned čtyř značek: k námi už nějakou dobu nabízeným mixérům od Tribestu se přidávají mixéry Nutribullet, Catler a Sencor.

Jak dopadlo naše testování?

Stejně jako všechny ostatní přístroje jsme i tyto před uvedením do e-shopu otestovali. Dopředu jsme odhadovali, že výsledky mixování i jednoduchost obsluhy budou srovnatelné a nemýlili jsme se. Dobrou službu vám udělá jakýkoli z nich.

  • všechny bez problémů zpracují tekuté suroviny (koktejly z ovoce i listové zeleniny, ořechová mléka, omáčky, polévky, pomazánky, dětské příkrmy, těsto na palačinky, zmrzlinu)
  • poradí si i s ledem a mraženým ovocem
  • příležitostně můžete sekat i samotné ořechy, případně kávu nebo obiloviny (některé sety mají dokonce zvláštní nádobu na suché suroviny)
  • ani jeden ze smoothie makerů není příliš vhodný pro pravidelnou přípravu ořechového másla a dalších hustých směsí – tento úkol je lepší svěřit tradičnímu kuchyňskému mixéru s vyšším výkonem

Tipy od nás

Ze všech smoothie makerů jsme vybrali pět, na které byste se měli určitě podívat!

nutribullet 600 + palačinkovač
nutribullet 600 + palačinkovač

Nutribullet s palačinkovačem

K jednoduchému 600wattovému mixéru dostanete palačinkovač zdarma! Připravíte s ním skvělé tenké palačinky během chvíle a bez nepořádku.

nutribullet rx 1700
nutribullet rx 1700

Nutribullet s nádobou na horké polévky

Nutribullet RX 1700 (nejvýkonnější z Nutribulletů) je vybaven 7minutovým programem na přípravu horké polévky. Přiloženou "polévkovou" nádobu můžete použít i na mixování a ohřev horkých nápojů.

smoothie maker tribest personal blender pb350
smoothie maker tribest personal blender pb350

Tribest se skleněnými nádobami

Set Personal Blender PB350 je jediným v naší nabídce, který kromě plastových nádob obsahuje také skleněné. Set je vhodný na mixování tekutých i suchých surovin.

smoothie maker sencor snb 4303
smoothie maker sencor snb 4303

Sencor pro ty, kteří hledají hlavně jednoduchost

Deset nádob, dvě sady nožů, dvacet víček – říkáte, že byste to stejně nevyužili? Pak se podívejte na jednoduché, cenově dostupné sety Sencor, které neobsahují nic víc, než motorovou základnu a dvě „to go“ nádoby.

smoothie maker catler pb 4010
smoothie maker catler pb 4010

Catler od spolehlivého výrobce

Značka Catler je známá kvalitou a spolehlivostí svých produktů a smoothie maker Catler PB 4010 nebude (soudě dle použitých materiálů) výjimkou. Rozšířený set Catler PB 4050 obsahuje nádobu na suché suroviny!

Chcete si všechno prohlédnout pěkně v klidu a vybrat si sami? Podívejte se na kompletní nabídku smoothie makerů! V detailu každého produktu (po jeho rozkliknutí) najdete nejen popis výrobce, ale i naše hodnocení.

Publikováno: 12. července 2017