###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Novinka: Omega Mega Mouth s extra velkým plnicím otvorem!

Při předobjednávce nového šnekového odšťavňovače Omega Mega Mouth do neděle 9. 4. 2017 vám dáme slevu 500 Kč! Heslo pro slevu: MEGA.

šnekový odšťavňovač Omega Mega Mouth

Konečně i Omega přichází se šnekovým vertikálem, který má opravdu velký plnicí otvor: 76 mm! Odšťavňování je díky tomu pohodlné, méně pracné a opravdu svižné – vlastně je dokonce o 30 % rychlejší než s jinými vertikály. Ověřeno naším osobním testováním!

Co všechno Omega Mega Mouth odšťavní?

Odšťavňovač Omega Mega Mouth nabízí podobné možnosti jako další přístroje s vertikálním šnekem:

  • je ideální pro odšťavňování ovoce (jablek, hrušek, citrusů, tropických plodů i bobulovin),
  • měkké zeleniny (okurek, paprik, rajčat atd.)
  • a dobře odšťavňuje také listovou zeleninu, jako je špenát, nebo různé druhy salátů.

Můžete odšťavňovat i kořenovou zeleninu, akorát je třeba si ji trochu předpřipravit (mrkve i červenou řepu nakrájet na menší kousky, přestože se vejdou do plnicí trubice celé) a při jejich odšťavňování příliš nespěchat.

Pro koho je odšťavňovač Omega Mega Mouth ideální?

Omegu Mega Mouth doporučujeme každému, kdo dává přednost odšťavňování ovoce, zatímco kořenovou zeleninu bude zpracovávat spíše v menším množství, nebo méně často.

A co kvalita?

Kvalitou řadíme tento přístroj mezi jedny z nejlepších, jaké jsme kdy měli v ruce. Aby také ne – Omega patří mezi TOP značky, které nezklamou.

Odměna za první objednávky!

Omega Mega Mouth bude sice skladem až v pondělí 10. 4. 2017, ale pokud jste zákazníkem činu a chcete si ji předobjednat už teď, odměníme vás! Všem, kteří objednají Omegu do neděle 9. 4. 2017, dáme slevu 500 Kč. Při objednávce zadejte do pole slevový kupón heslo: MEGA.

Přečtěte si kompletní popis od výrobce a naše podrobné hodnocení po otestování!

omega mega mouth

Publikováno: 4. dubna 2017