###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Novinka: Špičkové mixéry Vitamix s autodetekční technologií

Líbí se nám, že výrobce světově oblíbených mixérů Vitamix jde stále kupředu a přichází s novými nápady. Jakou inovací jsou mixéry vybaveny tentokrát?

Vitamix A3500 NEREZ 02

Pokud sháníte mixér a chcete rovnou to nejlepší, Vitamix je jasná volba. Nekompromisní kvalita – výkonný motor a nože, které se nikdy neztupí, nekomplikované ovládání a především skvělé výsledky mixování jsou něčím, na čem si výrobce při vývoji velmi zakládá.

Na jaře 2018 přichází výrobce s inovací v podobě autodetekční technologie - každý mixér řady Ascent Series je vybaven chytrou elektronikou, která sama rozpozná, jakou nádobu jste právě nasadili. Podle toho pak upraví možnosti nastavení.

Na výběr je ze dvou modelů A2500 a A3500. Oba mají stejný výkon a zvládnou zpracovávat stejný rozsah surovin. Ani jednomu nechybí pěchovadlo, bez kterého se prakticky neobejdete, pokud vyrábíte zmrzlinu, ořechová másla a další husté směsi.

Jaké rozdíly jsou mezi A2500 a A3500?

Vitamix A2500

  • 3 přednastavené programy: smoothie, mražené dezerty, horká polévka
  • ovládání: otočný volič rychlosti a programů, tlačítka
  • na výběr ze 4 barev: černá, bílá, červená, šedá

Vitamix A3500

  • 5 přednastavených programů: smoothie, mražené dezerty, horká polévka, dipy/pomazánky, samočištění
  • ovládání: dotykový panel, otočný volič rychlosti, tlačítka
  • dostupný v jedné barvě: nerez
mixéry Vitamix Ascent series
mixéry Vitamix Ascent series

Nové nádoby na podzim 2018

Vzhledem k tomu, že autodetekční technologie pozná, jakou nádobu používáte, dosáhnete vždy těch nejlepších výsledků – ať už mixujete smoothie pro 4 osoby nebo jen pro sebe. Aktuálně je k mixéru dostupná pouze jedna 2litrová nádoba (v základní ceně), ale už na podzim 2018 si budete moci dokoupit například "to go" nádoby s uzavíratelným pítkem o objemech 225 ml nebo 600 ml. Chystají se i další doplňky, díky kterým bude váš mixér skutečně multifunkční.

---

Pokud si nevíte rady s výběrem mixéru nebo smoothie makeru, napište nám na cz‌‌M‌‌eujuicers.com nebo zavolejte na 800 110 990. Najdeme pro vás ten pravý!

Publikováno: 18. května 2018