###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Odšťavňovač k Vánocům: Vyberte ho s jistotou, že potěšíte

Jak vybrat odšťavňovač co nejvíc na míru svému blízkému? Čtěte naše tipy. A co když se ani tak netrefíte? Nevadí, na tyhle případy jsme připravení. Po letošních Vánocích máte možnost vyměnit nebo vrátit přístroj až do 15. ledna 2020.

Odšťavňovač jako vánoční dárek
Odšťavňovač jako vánoční dárek

#1 Volte univerzalitu

Nejvyšší univerzalitu nabízejí šnekové odšťavňovače (horizontální i vertikální), to znamená, že sednou většině uživatelů. Jak to?

 • Dá se s nimi odšťavňovat tak nějak všechno – ovoce, listová i kořenová zelenina.
 • Odšťavňování s nimi je snadné.
 • Jejich čištění je mezi všemi typy odšťavňovačů jednoznačně nejrychlejší.
 • Šťáva je kvalitní a nadstandardně chutná. Obsahuje minimum pěny nebo žádnou.
 • Horizontální šnekový odšťavňovač se více hodí pro ty, kteří chtějí odšťavňovat převážně zeleninu (kořenovou a listovou) nebo budou odšťavňovat ovoce i zeleninu půl na půl. Pro ty, kteří mají raději ovoce, bude vhodnější spíš vertikální odšťavňovač.
 • Do rodiny s dětmi se hodí horizontální i vertikální odšťavňovač, záleží tedy na tom, jaké výhody člověk ocení. Horizontální nabídne větší využití, váš obdarovaný s ním snadno připraví zdravou verzi zmrzliny, dětský příkrm, ale i těstoviny a ořechová másla. Vertikální je zas pro děti atraktivnější, rády pomáhají při vhazování a sledují, jak se šťáva uvnitř točí. Nakonec povolí kohoutek a vypustí si do sklenice, kolik chtějí. Pro rodiče znamená vertikál pohodlnější obsluhu bez nutnosti pěchování.
 • Horizontály i vertikály umí připravovat rostlinná mléka (mandlové, kokosové…), jen s vertikálním je to jednodušší.
šnekový odšťavňovač Sana 707
šnekový odšťavňovač Sana 707

#2 Nejoblíbenější odšťavňovač

Dlouhodobě nejprodávanější a nejvíce chválený je u našich zákazníků horizontální šnekový odšťavňovač Sana 707.

 • Nemusíte přemýšlet, co by váš obdarovaný asi tak chtěl odšťavňovat, protože Sana 707 snese experimenty prakticky se všemi druhy ovoce a zeleniny. Jedinou podmínkou je čerstvost surovin. Žádný odšťavňovač až na výjimky není stavěný na moučná jablka, cokoli přezrálého, gumovou mrkev a zvadlý salát.
 • Máte na výběr z 11 barev. Kromě základních a neutrálních je tu pastelová a matná edice.
 • Váš obdarovaný si k odšťavňovači Sana 707 může dokoupit lis na olej. Pokud jste obzvlášť štědrým Ježíškem, můžete mu ho koupit rovnou, a to ve zvýhodněném setu s odšťavňovačem.
 • Majitel Sany 707 s ní nebude mít do budoucna žádné starosti. Poradíme se vším, co ho napadne (klidně i léta po nákupu) a pro případ poruchy umíme odšťavňovač opravit nebo dodat náhradní díl.
šnekový odšťavňovač Vidia
šnekový odšťavňovač Vidia

#3 Levnější varianta

Levnější, ale stále nadstandardně kvalitní alternativou prémiové Sany 707 je horizontální odšťavňovač Vidia. Stejně jako Sana pochází z Jižní Koreje, pohodlně se používá a dává skvělou šťávu ze všeho možného ovoce a zeleniny. I čištění je hračka.

V čem je rozdíl?

 • v délce záruky (Vidia 2 roky, Sana 10 let na motor a 5 let na díly),
 • v rozsahu servisních služeb (Vidia nemá zdarma doživotní servis, v případě pozáruční opravy ji zákazník platí),
 • v materiálech nádob na šťávu a odpad (Vidia má obě plastové, Sana 707 skleněnou a nerezovou).

Další tip pro správný výběr: Vidia má regulátor drti, který při správném použití zvyšuje výtěžnost z kořenové a listové zeleniny. Pokud bude váš blízký lisovat převážně zeleninu, o něco vyšší výtěžnost mu přinese úsporu peněz za suroviny. Ale jestli je pro něj komfort důležitější, ocení spíš Sanu 707, kde nic nastavovat nemusí.

šnekový odšťavňovač Sana 828
šnekový odšťavňovač Sana 828

#4 Radši byste nadělili vertikální odšťavňovač?

Vertikální šnekové odšťavňovače jsou obecně doporučované pro ty, kteří chtějí lisovat převážně ovoce a jiné měkké suroviny, zatímco kořenovou zeleninu jen občas. Vertikální Sana 828 je v tom výjimkou: je první na trhu, která se podle našeho testování velmi přibližuje univerzalitě Sany 707.  

 • Z vertikálu jsme nikdy neochutnali tak dobrou a čistou mrkvovou šťávu. Pro chuť mrkvové šťávy je čistota klíčová.
 • Páčka pro zvýšení výtěžnosti zajistí krásně suchý odpad a zabrání zahlcování odšťavňovače. Její použití dělá opravdu rozdíl.
 • Sana 828 má v ceně příslušenství na zmrzlinu.
 • K odšťavňovači se dá pořídit citrusovač – jde o nástavec, se kterým člověk vylisuje pomeranče a další citrusy bez loupání a daleko rychleji než v odšťavňovači. Skvělé do fofru po ránu!
dárkový poukaz
dárkový poukaz

#5 Dárkový poukaz pro nerozhodné

Vážně nemáte ani páru, co by se vašemu blízkému líbilo? Nebo jakou barvu má nejradši? Dejte mu dárkový poukaz. Vybere si sám a dostane k němu nadstandardní výhody, hlavně pro případ, kdyby se i tenhle dárek ukázal jako nevhodný.

#6 Zeptejte se nás na cokoli

Napište nám mail nebo zavolejte zdarma a získejte odpovědi i na ty nejdetailnější otázky. Dokonale známe všechny naše odšťavňovače a společně s vámi snáze odhadneme, co vašemu blízkému sedne.

800 110 990 (Po-Čt 8-16:00, Pá 8-13:00)
cz‌‌M‌‌eujuicers.com

NAPSAT OTÁZKU HNED

#7 Dárky můžete vyměnit, nebo vrátit

Cokoli, co jste u nás v prosinci koupili (nebo koupíte), můžete vyměnit nebo vrátit až do 15. ledna 2020. Někdy svým blízkým do hlavy prostě nevidíme a místo radosti v nich vyvoláme rozpaky. Nebo zjistí, že to není nic pro ně, až při používání. Ano, nevhodný dárek můžete vyměnit nebo vrátit i použitý.

#8 Garance doručení do Vánoc

 1. Pro jistotu doručení pod stromeček u nás objednejte dárky nejpozději ve čtvrtek 19. prosince do 11:00 (dopoledne).
 2. Zvolte platbu kartou nebo na dobírku.
 3. Jako dopravce volte Českou poštu.  

Nakoupíte dárky až po Vánocích, protože dostanete od Ježíška obálku? Objednávky, které nám dorazí mezi svátky, odešleme hromadně 30. prosince 2019. I na ně se vztahuje záruka výměny nebo vrácení v případě nespokojenosti do 15. ledna 2020.

Máte otázku? Zeptejte se teď hned.

Publikováno: 12. prosince 2019