Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Ohlédnutí za Raw Festem a vyhlášení výherců soutěže

Parný víkend utekl jako voda a Raw Fest je za námi. Jak jsme si ho s vámi užili? A kdo vyhrál první cenu v soutěži o odšťavňovač?

Parádní ročník

Tak tenhle festival rozhodně stál za to! Byli jsme příjemně překvapeni nejen skvělou atmosférou, ale i nebývalým zájmem lidí o raw stravování. Nebývalý zájem jsme ostatně naplno pocítili i u našeho stánku, k němuž se sbíhali návštěvníci ze všech stran a my odšťavňovali a mixovali doslova od rána do večera.

Ne, nestěžujeme si, naopak! Jsme moc rádi, že se vás tolik přijelo podívat a zvláště děkujeme všem, kteří zavítali právě k nám a zajímali se o naše přístroje a vůbec zdravý životní styl

1000
1000

Fotogalerie

Mohli jste u nás ochutnat především čerstvé šťávy z odšťavňovačů Sana EUJ-606, EUJ-707, EUJ-808 a Angel Juicer 7500.

Kromě toho jsme vám na odšťavňovačích převedli výrobu mraženého sorbetu a mandlového mléka a ani nový mixér Vitamix Pro 750 nezahálel – to když jsme pro vás připravovali smoothies nebo polévky. Velmi jste se zajímali také o sušené potraviny a sušičky Excalibur.

I my sami jsme se porozhlédli po place a ochutnávali, co se dalo. Nejvíc nás dostal hříšně dobrý nemedovník a další (hlavně ty sladké) dobroty. Určitě ani vy jste si je nenechali ujít, i když korzovat v takovém vedru od stánku ke stánku jednoho pěkně zmůže.

Přijeďte k nám!

Nebyli jste na festivalu, ale taky byste chtěli vidět přístroje v akci a ochutnat výsledky odšťavňování, mixování či sušení? Dejte nám dopředu vědět, že dorazíte do našeho showroomu v Českých Budějovicích a my vám rádi vše předvedeme!

Soutěž o odšťavňovač Sana EUJ-707

Potěšila nás i vaše účast v soutěži o odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707. Věříme, že se vám líbila! Nejlepší vzpomínky na ní jistě bude mít výherce 1. ceny.

Ale nejdřív si připomeneme, co jste mohli vyhrát:

1. cena: odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707
2. - 3. cena: vakuový džbán
4. - 6. cena: smoothie lahev
7. - 10. cena: kniha Smoothies podle nemocí

A šťastnými výherci se stávají:

1. cena: Anna B., Zlín

2. Kristýna P., Praha 9
3. Jarmila Š., Čelákovice
4. Petra L., Praha 10
5. Věra J., Liberec
6. Karima D., Hamry nad Sázavou
7. Kateřina F., Brno
8. Štěpánka S., Praha 2
9. Marek Ž., Chrudim
10. Karin K., Lelekovice

Všem výhercům napíšeme e-mail, případně zavoláme!

1000 (4)
1000 (4)
Publikováno: 9. června 2015