Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Omega TWN 32: Nový dvouhřídelový odšťavňovač na e-shopu!

Nedávno jsme zařadili do e-shopu nový odšťavňovač Omega TWN 32, který doplnil naší nabídku dvouhřídelových odšťavňovačů. Je to odšťavňovač právě pro vás?

Známý americký výrobce přichází na trh se svým prvním dvouhřídelovým odšťavňovačem. Model Omega TWN 32 má být odlehčenou alternativou standardních dvouhřídelových odšťavňovačů, které bývají pro spoustu spotřebitelů finančně nepřijatelné a i přes nespočet výhod často uživatelsky méně pohodlné.

omega twn32
omega twn32

Jednoduché sestavení i údržba

Výsledkem záměru dodat na trh uživatelsky příjemnější verzi dvouhřídelových modelů je právě Omega TWN 32. Svou konstrukcí se nápadně podobá horizontálním šnekovým odšťavňovačům – díky tomu se ve srovnání s ostatními dvouhřídelovými odšťavňovači snadněji sestavuje a čistí. Právě tyto výhody jsou největším plusem nové Omegy.

Co s Omegou TWN 32 odšťavníte?

S Omegou odšťavníte listovou a kořenovou zeleninu, ale zvládne také citrusy, hroznové víno či jablka. Rozdíl ve výtěžnosti oproti dražším modelům je patrný především u kořenové zeleniny, kde má nová Omega horší výsledky, přesto nás celkově překvapila a hodnotíme ji jako skvělou alternativu v případě, kdy hledáte přístroj vhodný pro lisování bylinek a listové zeleniny.

Pro koho je Omega TWN 32 vhodná?

Omegu TWN 32 můžeme doporučit středně náročným uživatelům, kteří trvají na dvouhřídelovém modelu a plánují odšťavňovat v první řadě listovou zeleninu, bylinky či mladý ječmen – právě tyto suroviny zvládá Omega více než dobře. Spokojení budete i v případě běžných druhů ovoce, jako jsou jablka, hrozny nebo citrusy. Mrkev vyžaduje trochu více úsilí, protože její odšťavňování se neobejde bez pořádného tlačení pěchovací zátkou, ostatně jak je zvykem u všech dvouhřídelových odšťavňovačů.  

Naše videorecenze (CZ titulky)

Podívejte se, jak Omega TWN 32 obstála, když jsme s ní odšťavňovali my. K otestování jsme přistoupili s hromadou grepu, mrkve, jablek, římského salátu a hroznů.

Více informací o odšťavňovači Omega TWN 32 včetně našeho podrobnějšího hodnocení najdete v e-shopu.

Publikováno: 24. listopadu 2015