###message
Novinka!
Zavřít okno

Představujeme nejlepší šnekový odšťavňovač na trhu: Sana EUJ-707 by Omega

Dejte dohromady 20 let zkušeností s odšťavňovači, 70 otáček za minutu a dvoufázové síto, a máte před sebou kuchyňský klenot, podle kterého se budou ostatní už jen učit. A ta nejlepší zpráva je, že jej můžete mít už na Vánoce doma.

Sana Juicer by Omega EUJ-707
Sana Juicer by Omega EUJ-707

Sana Juicer by Omega EUJ-707

Nový model Sana EUJ-707 patří na špici horizontálních šnekových odšťavňovačů. Kvalitní motor s pouhými 70 otáčkami za minutu zpracovává veškeré suroviny mimořádně šetrně. Odšťavňovač tak zachovává maximum vitamínů, enzymů a minerálů.

O ještě lepší výtěžnost se stará dvoufázové síto; revoluční je také použití velkého plnicího otvoru, který umožňuje vhazovat větší kousky surovin a díky kterému se odšťavňovač Sana EUJ-707 pohodlně čistí a snadno v něm zpracujete i listovou nebo kořenovou zeleninu. A pozor – bez problémů zvládá i ananas nebo řapíkatý celer.

Ostatně – podívejte se na novinku v praxi:

Nejen šťávou je člověk živ

Kromě ovocných a zeleninových šťáv vyrobíte s odšťavňovačem také těstoviny, ořechové máslo nebo dětské přesnídávky, umelete kávu nebo připravíte zmrzliny i sorbety.

Odšťavňovač je celý z BPA free materiálů, takže nemá negativní dopad na imunitní systém člověka. Samozřejmě je i velmi tichý a s tělem promyšleným do nejmenšího detailu.

Šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 by Omega pořídíte  v bílém, červeném a chromovém provedení.

Publikováno: 5. prosince 2013