###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Šnekový odšťavňovač Vidia SJ-002: Skvělý výkon, skvělá cena!

Nová značka Vidia přichází se svým prvním šnekovým horizontálem. Jak obstál v našich testech?

Testování nové Vidie SJ-002 proběhlo dle našeho očekávání. Už na první pohled na nás působila solidně, a tak jsme nějaká nepříjemná překvapení ani nepředpokládali. Skvěle si poradila s mrkví, špenátem i jablky. Aby také ne - patří mezi horizontální šnekové odšťavňovače, jejichž hlavní výhodou je univerzálnost.

A také pohodlí při obsluze: díky velkému plnicímu otvoru nemusíte krájet suroviny na mini kousky, pěchování zvládnou i děti a také čištění je rychlovka.

Pokud chcete vymáčknout z plodů trochu více šťávy, využívejte přiložený regulátor drti. Více o jeho použití najdete v našem podrobnějším hodnocení. Kromě regulátoru drti najdete v příslušenství také homogenizátor, se kterým připravíte zmrzlinu, domácí špagety, dětský příkrm nebo ořechové máslo.

Vidia SJ-002 je k dostání ve třech barvách: červené, stříbrné a bílé.

Cena: 6.990 Kč

šnekový odšťavňovač Vidia

Videorecenze šnekového odšťavňovače Vidia SJ-002

Ve videu uvidíte, jak probíhal test přímo v našem showroomu v Českých Budějovicích. Před kamerou jsme zkoušeli odšťavňovat jablka, špenát a mrkev - ve všech třech případech si Vidia poradila opravdu dobře. Jablka a špenát sice trochu pěnily, ale zde je důvodem jejich specifická konzistence, nejedná se o chybu odšťavňovače (zejména jablka pění s každým odšťavňovačem). Nakonec uvidíte i výrobu burákového másla.

Publikováno: 22. března 2017