Hledáte odšťavňovač na rybíz, maliny, aronii?
Zavřít okno

Šťáva jako náhrada viagry

S Milanem Tripesem jsme tentokrát natočili recept, který postupně vylepší vaše sexuální zdraví a je jedno, jestli jste muž nebo žena. Změny pocítíte do 14 dní!

čerstvé šťávy a potence
čerstvé šťávy a potence

Pokud vás takhle v předjaří opouští sexuální touhy i výkonnost, není na tom nic divného. Na konci zimy bojujeme s únavou skoro všichni. Někteří tedy nejen na konci zimy... Ale všechno se dá řešit a dokonce se můžete obejít i bez léků! Vaše libido i potenci dá do pořádku kůra s celerovou šťávou, kterou osobně doporučuje Milan Tripes. 

  • 2 jablka
  • 4 stonky řapíkatého celeru
  • 1 cm zázvoru

Pro dosažení optimálních účinků vypijte aspoň 1/2 litru denně (můžete rozdělit do dvou dávek) a vydržte min. 14 dní. Šťávu nezapomeňte namíchat i vašemu protějšku, protože funguje na obě pohlaví.

Recept je založený na faktu známém už po staletí: celer je účinné afrodiziakum. Samotná celerová šťáva není chuťově nic moc, ale v kombinaci s jablky a zázvorem si rozhodně pochutnáte. V létě můžete vyměnit celer za meloun, jeho účinky jsou podobné. 

Přečtěte si více o této šťávě a jejích účincích.

VIDEO: Šťáva jako náhrada viagry

Ve videu používáme horizontální šnekový odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707, který je nejlepší volbou, pokud chcete pravidelně odšťavňovat kořenovou a listovou zeleninu i ovoce. Je nejuniverzálnější a zpracuje prakticky vše, co si zamanete. Nabízí i doplňkové funkce, jako je výroba zmrzliny z mraženého ovoce, ořechová másla, dětské příkrmy a těstoviny (špagety a nudle).

Lze k němu dokoupit lis na olej (zvýhodněný set odšťavňovače a lisu na olej), se kterým lze lisovat olejnatá semena, ořechy, mák a strouhaný kokos. Lisovat olej doma k okamžité spotřebě je vhodné proto, že oleje začínají ihned po lisování oxidovat a ztrácet plnou chuť a cenné látky (zejména v případě lněného oleje).

odšťavňovač Sana a lis na olej

Publikováno: 11. února 2019