###message
Novinka!
Zavřít okno

Test odšťavňovačů: Je lepší šnek, odstředivka nebo dvouhřídel?

Který odšťavňovač je nejlepší? Udělali jsme velký srovnávací test a výsledek je…

Často se nás ptáte, který odšťavňovač je nejlepší a jestli se vyplatí připlatit si za jinou technologii, než nad jakou jste uvažovali původně. Na druhou stranu ani ty nejdražší odšťavňovače nezaručují, že budete spokojeni. Proto jsme v našem budějovickém showroomu natočili videotest, kde uvidíte práci jednotlivých zástupců na vlastní oči.

Co ve videu testujeme?

V našem novém videu porovnáváme čtyři různé technologie odšťavňování: v akci uvidíte odstředivý odšťavňovač, dále vertikální šnekový, horizontální šnekový a nakonec dvouhřídelový. Na každém z nich jsme odšťavnili kilo hroznů, ananasu, mrkve a listové zeleniny. Měřili jsme čas, množství šťávy a množství drti.

Který odšťavňovač zvítězil?

Každý v něčem jiném. Odstředivka je suverénně nejrychlejší, dvouhřídelový model nabízí nejvyšší výtěžnost a nejkvalitnější šťávu, šnekový zase pohodlí a univerzalitu. Základem při výběru odšťavňovače je tedy odpovědět si na otázku, co vlastně požadujete. Ať už tušíte, nebo stále váháte, naše video vám pomůže si své preference ujasnit.

Ve videu Dan totiž nejen měří a váží, ale také hodnotí kvalitu šťávy, komentuje průběh odšťavňování a sděluje své postřehy a fígle. Video je sice delší (vlastně nejdelší, co jsme kdy natočili), ale poskytne vám komplexní přehled o tom, jaké možnosti jsou na trhu.

Srovnávací test technologií: který odšťavňovač je nejlepší? (CZ titulky)

Pořád si nejste jisti?

Projeďte si naše rady, jak vybrat odšťavňovač.

Objednejte si tištěného průvodce výběrem zdarma.

Nebo nám zavolejte na bezplatnou linku 800 110 990, rádi poradíme!

Publikováno: 24. června 2016