###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Vánoce u Eujuicers a trochu jiné tipy na dárky

Zdraví lze darovat! Inspirujte se našimi tipy na ty nejlepší spotřebiče pro zdravou kuchyni a zjistěte, do kdy můžete objednávat, aby vám vaše dárky dorazily včas, a do kdy je můžete vrátit, pokud se nebudou líbit.

V uplynulých letech jsme vám samozřejmě dávali tipy především na odšťavňovače. Letos vám ale chceme ukázat ještě i trochu jiné možnosti, jak druhému darovat k Vánocům zdraví.

Domácí pekárna

Víceúčelovou pekárnu ocení zejména ti, kteří se zajímají o zdravou výživu, a lidé s celiakií nebo intolerancí na lepek. Zvlášť nyní, kdy je prakticky nemožné sehnat v obchodech kvalitní pečivo. Pekárna Sana je jediná pekárna na trhu, která byla zkonstruovaná na kváskové pečení a ve které si můžete libovolně nastavit teplotu i čas (ostatní pekárny na trhu mají pouze pevně nastavené programy). Proto ji nezaskočí téměř žádný recept.

Pohodlně a nenáročně s ní lze připravit:

  • jakýkoli chléb (kváskový i drožďový)
  • marmeládu
  • domácí jogurt
  • sýry tempeh a natto
  • amasaké
  • škvarky a sádlo
  • maso (umožňuje pomalé nízkoteplotní pečení!)
  • různé kaše
  • …a mnoho dalšího!

Ve třech variantách na www.sanapekarna.cz.

domácí pekárna Sana

Kamenný elektrický mlýnek na obilí

Pokud si váš blízký peče doma chléb a záleží mu na tom, jaké suroviny používá, domácí mlýnek na obilí je dalším pomocníkem, kterého bohatě využije. Každý den si může umlít celozrnnou mouku té nejvyšší kvality – protože čím čerstvější mouka, tím více živin obsahuje. Vyberete-li mu dostatečně výkonný mlýnek (min. 360 W), umele s ním jakoukoli obilovinu včetně kukuřice, a to v požadované hrubosti (hladká, polohrubá, hrubá). Kamenné mlýnky jsou prakticky bezúdržbové a jejich mlecí kameny se nikdy neopotřebují.

Podívat se na mlýnky na obilí.

mlýnky na obilí

Sušička potravin

Sušička je nepostradatelným spotřebičem každého, kdo to myslí s vitariánstvím opravdu vážně. Ale skvěle poslouží i těm, co se prostě jen rozhodli zařadit více živé stravy (raw food). Se sušičkou se významně rozšíří možnosti jejich jídelníčku! Sušičky Excalibur, Sedona a Yden patří mezi špičky na trhu. Nejenže jsou z kvalitních materiálů, ale hlavně mají dokonalé výsledky sušení. A na rozdíl od kulatých stohovatelných sušiček jsou pohodlné na každodenní používání, protože během sušení není nutné prohazovat tácy, ani jednotlivé suroviny. Vše se usuší rovnoměrně i bez přičinění vašeho obdarovaného.

Vyberte si na www.susicka-potravin.cz.

 sušička potravin

Kdy nejpozději objednat a co s nevhodným dárkem?

Poslední objednávky, u kterých garantujeme dodání ještě do Vánoc, je nutné podat nejpozději ve středu 21. 12. 2016, a to do 11:00. Objednávky budeme samozřejmě přijímat a expedovat i ve čtvrtek 22. 12. (opět pouze ty, které přijdou do 11:00), ale bez garance doručení do Vánoc - protože za dopravce se v tomto pokročilém datu nemůžeme zaručit.

Při objednávkách na poslední chvíli (ve dnech 19. - 22. 12.) si určitě vyberte platbu kartou nebo dobírku a mezi dopravci zvolte PPL, který je dlouhodobě nejspolehlivější. Toto platí pro nákup na všech výše uvedených e-shopech!

A pokud se s dárkem netrefíte, žádný strach! I letos vám umožníme vrátit nebo vyměnit dárky (i použité), které se pod stromečkem nesetkaly s úspěchem, a to až do 10. 1. 2017. A ano, opět na všech výše uvedených e-shopech. Dárky můžete nakupovat už teď!

Poradíme vám!

Pokud byste svému blízkému rádi darovali některý z dnešních tipů na dárky, nebo odšťavňovač či mixér, ale nevíte si rady, zavolejte nám na bezplatnou linku 800 110 990, nebo napište na cz‌‌M‌‌eujuicers.com.

Publikováno: 8. prosince 2016