###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Vymyslete jméno pro našeho maskota a vyhrajte!

Je to už 6 let, co jsme spustili stránky Eujuicers.cz a právě teď přišel čas posunout se dál. Chceme s vámi být ve stále užší interakci, podávat hodnotné informace a přinášet více výhod – a to na uživatelsky příjemných stránkách. Proto jsme se rozhodli naši vlajkovou loď trochu zrenovovat. Zjistěte, jaké výhody jsme pro vás připravili a zasoutěžte si o balíček cen a o našeho nového plyšového maskota!

Více informací, více slev

Na nové stránky jsme přešli minulý měsíc, a tak někteří z vás změnu už určitě zaregistrovali. Kromě vylepšení vzhledu jsme se zaměřili na jednodušší orientaci – tak abyste vždy našli užitečné informace nebo to, co právě hledáte. Také jsme zlepšili například dostupnost výživové poradny, sesumírovali pro vás všechny přínosy pití čerstvých šťáv, či doplnili naše tipy pro výběr odšťavňovače.

Další novinkou je možnost založit si zákaznický účet, prostřednictvím kterého chceme odměňovat naše stálé zákazníky – především slevami.

Jak funguje zákaznický účet?

S účtem máte automaticky slevu na náhradní díly a příslušenství k přístroji, který jste u nás zakoupili. Můžete ale získat slevu i na nový přístroj nebo cokoli jiného, co si v e-shopu vyberete. Plánujeme totiž spuštění bodového systému, s nímž budete sbírat body za své nákupy, za doporučení známým či za úspěšnou účast v našich soutěžích.

A právě díky nasbíraným bodům budete u nás nakupovat levněji!

Bodový systém sice ještě není spuštěn (jeho start plánujeme v první polovině příštího roku), ale nakupovat za body můžete už teď – body vám přičteme i zpětně. Pokud vás zajímá, jestli dostanete body i za nákup, který jste u nás provedli třeba před dvěma či pěti lety, odpověď zní ano. :) Získat body v soutěžích a za doporučení známým však bude definitivně možné až po spuštění systému.

Těm, kteří u nás v minulosti nakoupili, jsme předvytvořili zákaznický účet automaticky. Pokud patříte mezi ně, nedávno jsme vám poslali e-mail s vašimi přístupovými údaji – a je jen na vás, jestli si účet aktivujete nebo ne. Určitě vás budeme informovat i o spuštění bodového systému.  

Eujuicers konečně mají svého maskota

Nově se na webu objevil také maskot Eujuicers, který vás stránkami provádí. Můžete na něj narazit v magazínu, v e-shopu i během objednávky.

Při návrhu jeho podoby jsme vycházeli z tvaru loga Eujuicers a nakonec jsme se pustili ještě do výroby plyšové verze. Při ní jsme zapojili do procesu i děti, které měly hlavní slovo při schvalování konečné podoby. Plyšáček se přece musí líbit hlavně jim! Plyšáka najdete v e-shopu, ale můžete ho získat i zdarma, a to při nákupu našeho dárkového poukazu.

MaskotEvolution
MaskotEvolution

Vymyslete jméno pro maskota a vyhrajte!

A jak se maskot jmenuje? To ještě nevíme, rozhodli jsme se nechat to na vás! Dnešním dnem startuje soutěž o to, kdo vymyslí nejlepší jméno. Své návrhy nám napište do formuláře na konci tohoto článku, a to nejpozději do 30.11.!

Autor nejlepšího návrhu získá balíček, který bude obsahovat plyšového maskota, vakuový džbán, smoothie láhev Sana, digitální váhu Sana a knihu Smoothies podle nemocí. Dárky ale nedostane jen jeden z vás. O dalších výhercích rozhodne náhoda – cenu v podobě plyšového maskota získá každý 25. návrh.

Vítězný návrh a jméno výherce zveřejníme v magazínu 3.12., výherci budou zároveň kontaktováni e-mailem. Na jednu e-mailovou adresu lze poslat pouze jeden návrh – vícečetné pokusy budou ze soutěže vyřazeny, stejně jako všechny vulgární a jinak nevhodné návrhy.

Těšíme se, co vymyslíte!

Soutěžní formulář

soutěž
soutěž
Publikováno: 12. listopadu 2015