###message
Novinka!
Zavřít okno

Bistraw: Představujeme náš nový časopis, který si musíte přečíst

Pořád hledáme nové a nové cesty, jak dát co největšímu počtu lidí vědět o skvělých účincích čerstvých šťáv a informovat je o těch nejlepších přístrojích na trhu. A tak se minulý rok zrodil nápad vydávat vlastní časopis.

časopis Bistraw Eujuicers.comNásledovalo pět měsíců pro nás něčeho nového, kdy jsme vedle naší obvyklé práce sumírovali materiál pro články a následně ho zpracovávali. To obnášelo nejen listování v chytrých knihách a sestavování nových neokoukaných receptů. Především jsme se spojili s lidmi, kteří mají k tématu zdravého životního stylu co říct, a čerpali od nich další hodnotné informace, nebo s nimi rovnou udělali rozhovor.

K ruce nám při tom bylo profesionální vydavatelství Boomerang Publishing, s.r.o. Společnými silami jsme se dobrali k okamžiku, kdy jsme na začátku listopadu 2016 konečně drželi v ruce čerstvý výtisk prvního čísla časopisu Bistraw.

Poslali jsme ho hned mezi lidi a dočkali se nadšených ohlasů. Ostrou zkouškou tedy naše dílko prošlo, a proto ho dnes poprvé oficiálně představujeme i tady na našem blogu.

Co si určitě musíte přečíst?

Samozřejmě, že ideálně všechno :) Ale pokud máme vybrat jen jeden článek, určitě nevynechte rozhovor s Milanem Tripesem, kterému čerstvé šťávy beze srandy zachránily život. Mimochodem takových lidí je kolem nás čím dál víc. Milan se s námi podělil o svůj příběh opravdu dopodrobna a předal i další důležité informace, na které pamatovat, pokud se chcete dát podobnou cestou jako on.  

časopis Bistraw Eujuicers.com

Čtenáře zaujalo také 10 faktů o ovoci a zelenině, rozhovor s majitelem kavárny a obchodu Original Afrika, nebo dvoustrana věnovaná dětem. Na té najdete rozhovor s dětskou lékařkou o tom, jak posílit imunitu dětí v době chřipek, a vysvětlení, proč jsou ochucené vitamínky z lékárny nic moc. Krátký rozhovor doplňujeme tipy, jak děti navyknout na čerstvé šťávy, a hlavně co jim namíchat, abyste u nich uspěli.

časopis Bistraw Eujuicers.com

Majitele odšťavňovačů potěší i spousta nových neotřelých receptů na šťávy.

časopis Bistraw Eujuicers.com

Jak časopis získat?

Časopis si můžete prolistovat online.

Ale pokud dáváte přednost opravdovému papírovému časopisu, napište si o něj na cz‌‌M‌‌eujuicers.com. Rádi vám ho zdarma pošleme!

Publikováno: 12. ledna 2017