###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Jaký byl rok 2015 v EUJUICERS.COM?

Jak se nám vedlo, jaká bude provozní doba mezi svátky a dokdy je třeba objednat vánoční dárky, abychom je stihli doručit včas? A jak je to s výměnou dárků, se kterými se netrefíte?

Co se nám v roce 2015 povedlo?

Ještě teď si živě pamatujeme, jak jsme zveřejňovali poslední novinku roku 2014 – jako by to bylo včera! A najednou je tu poslední novinka roku 2015. Ještě než vám popřejeme veselé Vánoce a všechno nejlepší do nového roku, dovolte nám pochlubit se s tím, co se nám letos povedlo.

  • Náš tým se rozrostl o 2 nové členy.
  • V dubnu jsme pustili do světa první reklamu na produkty značky Sana.
  • Po dlouhých přípravách jsme na podzim spustili nové stránky.
  • Od listopadu máme nového maskota Saníka, který vás provází našimi stránkami a dočkal se i své plyšové podoby.
  • Na e-shopu přibylo za celý rok celkem 12 nových produktů.
  • Nejprodávanějším, a tedy nejoblíbenějším produktem roku 2015 se stal odšťavňovač Sana Juicer EUJ-707 v červeném provedení.
  • Rozšířili jsme se do 4 nových zemí – Srbska, Turecka, Španělska a Ruska.

Víc než kdy jindy jsme si pořádně mákli – ale nestěžujeme si. To úsilí za to všechno určitě stálo!

Ve skutečnosti bychom ale nikdy nedošli tak daleko, pokud by se nám nedostávalo podpory a přízně OD VÁS! Ano, společnost EUJUICERS.COM se může rozrůstat hlavně díky vaší důvěře k nám a našim produktům, díky vašim pozitivním referencím i díky dotazům, které nám pokládáte. Vážíme si jakékoli zpětné vazby, která nám umožňuje vychytávat chyby a posunovat se dál. Děkujeme!

Chcete u nás koupit dárky na poslední chvíli?

Jste mezi těmi, kteří shánějí dárky na poslední chvíli? Pokud u nás provedete objednávku nejpozději v úterý 22. 12. do 11:00, zboží vám doručíme ještě do Vánoc. Abychom ale mohli tuto garanci splnit, vyberte si prosím doručení na dobírku. Při výběru způsobu dopravy pak doporučujeme zvolit přepravní společnost PPL, která se nám dosud osvědčila jako nejspolehlivější.

Maskot17-driver-N

A pokud stále nevíte, co by vašim blízkým udělalo největší radost, nebo si nejste jisti barvou zvoleného přístroje, darujte jim náš dárkový poukaz. Nově k němu přibalujeme plyšového Saníka jako dárek! A to nejdůležitější: ani s poukazem nic neriskujete, protože kdyby se náhodou ukázalo, že váš obdarovaný nemá o produkty z našeho e-shopu zájem, do 8 měsíců můžete požádat o vrácení peněz.

 

dárkový poukaz

Co když se dárek od nás nebude líbit?

Připomínáme také, že až do 8. 1. 2016 máte možnost vyměnit nebo vrátit dárek (i použitý!), se kterým jste se netrefili do vkusu svého blízkého. Stačí, když nejpozději 8. 1. napíšete na cz‌‌M‌‌eujuicers.com a my už to vyřídíme.

Provozní doba přes svátky

Naše provozovna bude jako obvykle přes svátky zavřena – konkrétně od 24. 12. 2015 do 6. 1. 2016 včetně, a to nejen z důvodu svátků, ale také kvůli naší pravidelné každoroční inventuře. Všechny e-maily a objednávky, které v této době obdržíme, začneme vyřizovat ve čtvrtek 7. 1.

Tak a teď už to přání!

Ne že bychom se chtěli opakovat, ale znovu vám musíme poděkovat za přízeň v roce 2015 a těšíme se, že se s vámi budeme pravidelně potkávat i v roce 2016 – nejen na našich stránkách, Facebooku nebo přímo v českobudějovickém showroomu, ale také na různých akcích.

I v příštím roce vás zahrneme spoustou novinek a tipů, které vám budou ku prospěchu na vaší cestě za zdravým životním stylem nebo vysněnou postavou. A to nemluvíme jen o užitečných radách, ale i o nových užitečných přístrojích!

Přejeme vám klidné vánoční svátky, veselého Silvestra a těšíme se v novém roce na shledanou!

Vánoce2015
Vánoce2015
Publikováno: 17. prosince 2015