###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Natočili jsme reklamu. Budete zírat!

Říkali jsme si, že je na čase dát o sobě vědět. A chtěli jsme, aby to sakramentsky stálo za to. Prostě když už, tak už! Jak to nakonec dopadlo?

96914-sana-products-nejlepsi-snekove-odstavnovace-domaci-pekarny-mlynek-na-obili-lis-na-olej-tvorba-videa-spaneco-production-rekla
96914-sana-products-nejlepsi-snekove-odstavnovace-domaci-pekarny-mlynek-na-obili-lis-na-olej-tvorba-videa-spaneco-production-rekla

Jak se rodila naše reklama?

Realizaci videoreklamy jsme započali na podzim loňského roku. Společně s tvůrci videa ze Spaneco Production jsme promýšleli scénář, vybírali herce a dodávali natáčecímu týmu rekvizity, mimo jiné i několik bochníků chleba upečených v pekárně Sana.

Průběh natáčení jste mohli sledovat hlavně na Facebooku Sana Products CZ. Pro nás samotné bylo především zajímavé vidět, jak vlastně vzniká video s využitím počítačové 3D animace. A už během nahlížení do zákulisí jsme tušili, že naše sny o reklamě, která vystoupí z řady ostatních, se naplní.

Vesmírná reklama na Sana produkty

Dostanou se produkty Sana na místo určení?

Astronaut se vrací z galaxie Sana a jeho mise je jasná: doručit vzorky nových technologií pro lepší život na planetě Zemi. Je stíhán nepřáteli, kteří se mu úkol pokoušejí překazit. Na poslední chvíli se mu před nimi podaří uniknout do hyperprostoru, jeho loď je ale vážně poškozená. Vzorky jsou naštěstí v pořádku a stále existuje naděje, že astronaut dokáže svou misi dokončit.

Rychle sesílá odšťavňovač Sana EUJ-808 do domácnosti dvou zamilovaných v Paříži, pekárnu a mlýnek na obilí postaršímu moskevskému páru a odšťavňovač Sana EUJ-707 české rodině se dvěma dětmi.

Tou dobou už je celá jeho loď v plamenech a rychle klesá k Zemi jak žhnoucí meteorit, takže se zdá, že hlavní hrdina nepřežije. Jak dopadne a s kým se na Zemi seznámí, se už podívejte sami.

Publikováno: 27. května 2015