Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Konec roku je tady a my se moc těšíme na ten další!

Ačkoliv mají být Vánoce svátky klidu, jsou často nejhektičtějším obdobím roku. Hodiny vybíráme a nakupujeme dárky, čekáme fronty na poštách, nedočkavě vyhlížíme dopravce, bojíme se, že se dárky nebudou líbit.

Christmas tree
Christmas tree

Nakupte dárky u nás, klidně i na poslední chvíli

Jestli se mezi vámi najdou opozdilci, co dárky ještě nemají, a bojíte se, že už by vám ani nestihly přijít, nezoufejte. Obdarujte své nejbližší kvalitním odšťavňovačem nebo mixérem.

Garantujeme vám, že zboží objednané do pondělí 22.12. do 11:00 budete mít doma včas. Při objednávce ale zvolte platbu dobírkou a do poznámky nám připište, že si přejete dodání službou PPL.

Co když se dárek nebude líbit?

Uvědomujeme si, že ne vždy se s dárkem trefíte. Nemusíte se bát, že by potom přístroj ležel obdarovanému ladem, můžete jej vyměnit nebo vrátit až do 9. 1. 2015.

Myslíme ale i na ty, co si přesto netroufnou vybrat konkrétní přístroj. V naší nabídce nově najdete také dárkový poukaz.

  • Můžete si zvolit libovolnou hodnotu poukazu od 500 do 40.000 Kč.
  • Je platný 8 měsíců.
  • Po celou dobu jeho platnosti je možné požádat o vrácení peněz. Věříme ale, že to nebude potřeba.
poukaz
poukaz

Co nás čeká po Vánocích?

V období 24. 12.2014 – 6. 1.2015 bude naše provozovna zavřená nejen z důvodu nadcházejících svátků, ale také protože nás čeká inventura a příprava na nový rok. Objednávky přijaté v této době budeme vyřizovat od 7.1.2015.

V příštím roce pro vás pak chystáme několik novinek. Těšit se můžete například na čtvrtletní seriál o sezónním ovoci a zelenině nebo na nový lis na olej k odšťavňovačům Sana EUJ-606 a 707, na kterém v posledních dnech intenzivně pracujeme.

Věříme, že vám naše přístroje budou i v příštím roce ku pomoci při dodržování vašich předsevzetí, ať už je to plán zhubnout nebo žít zdravěji.

Děkujeme za vaši přízeň v roce 2014 a těšíme se na shledání v roce 2015!

Krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok přeje
Tým EUJUICERS.COM

Publikováno: 19. prosince 2014