Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Nová recenze odšťavňovače z běžné prodejní sítě

Občas zajdeme do elektra a vybereme si k recenzi některý z "neprémiových" odšťavňovačů, abychom stále měli přehled o tom, co je na trhu.

...a do jisté míry také proto, abychom dokázali demonstrovat rozdíly, které mezi sebou odšťavňovače z běžné prodejní sítě a prémiové odšťavňovače většinou mají. A co je horší - cena je i při těch rozdílech často velmi podobná! Nebo minimálně ne zrovna nízká. Proto se obvykle kloníme k doporučení, aby si člověk našetřil ještě o nějakou tu stovku/tisícovku navíc a investoval do skutečné kvality.

Ale to záleží na každém a také na jeho požadavcích. Pokud plánujete odšťavňovat spíše nepravidelně a jste ochotni přehlédnout určité nedostatky, může vám i přístroj z elektra dobře posloužit.

Odšťavňovač s keramickým šnekem za 5.999 Kč

Naše nová recenze je věnována přístroji střední kategorie, který vypadá na první pohled docela solidně. Bohužel má své mouchy, jako je třeba prapodivné síto, nebo nepohodlná práce s pěchovací zátkou. Tím nejzásadnějším nedostatkem je ale slabý motor, který se při určité zátěži začne pálit. V tu chvíli je potřeba odšťavňování přerušit a nechat přístroj odpočinout. Pokud vás zajímají detaily, přečtěte si podrobnou recenzi!

_DSC0003R

 

Už jsme recenzovali: super kompaktní odšťavňovač

Připomínáme také jednu starší recenzi. Tehdy jsme naší důkladné zkoušce podrobili přístroj, který byl a stále je docela hojně propagovaný reklamou i některými youtubery. Jak si stojí u nás?

Foto1

Publikováno: 3. března 2017