Hledáte odšťavňovač na rybíz, maliny, aronii?
Zavřít okno

Podzim plný inovací: Odšťavňovač ve tvaru krychle a vakuový mixér

Od října máme na e-shopu hned dvě novinky, které přicházejí s něčím, co tu ještě nebylo: šnekový odšťavňovač Omega Cube 302 ve tvaru krychle a mixér Vidia, který jako první využívá technologii vakuového mixování. Bude to něco pro vás?

Omega Cube: šnekový odšťavňovač v krychli

Odšťavňovač Omega Cube v sobě kloubí kompaktnost a výhody šnekového odšťavňování. Pokud ho zrovna nepoužíváte nebo ho potřebujete někam převézt, můžete ho kompletně i se všemi díly složit do skladné krychle. Jakmile k nám dorazil, důkladně jsme ho otestovali a zde je naše resumé: Omega Cube je fajn odšťavňovač, ovšem s drobnými kompromisy. Pro podrobnou představu si přečtěte naše hodnocení v e-shopu.

Součástí set pro homogenizaci (výroba zmrzliny, dětských příkrmů, těstovin...).

K dostání v červené a stříbrné barvě za 10.960 Kč.

šnekový odšťavňovač Omega Cube 302 

Mixér Vidia: strážce vitamínů

Je vakuové mixování jen nějaký dočasný trendy výstřelek, nebo to opravdu k něčemu je? Podle informací výrobce má významně zpomalovat oxidaci zpracovávaných surovin. Rychlý test oxidace, který jsme si s Vidií udělali, nám potvrdil, že toto tvrzení opravdu není pouhým marketingovým tahem. Jak dopadlo smoothie z vakua a bez vakua jsme pro vás i zdokumentovali.

Test oxidace s mixérem Vidia

Vlevo smoothie mixované bez vakua, vpravo s vakuem. Rychlé tmavnutí obsahu je důkazem probíhající oxidace, která ničí vitamíny, ovlivňuje chuť a zkracuje trvanlivost pokrmu. Při mixování s vakuem oxidaci výrazně omezíte.

Mixér Vidia hodnotíme jako kvalitní přístroj za dobrou cenu, který bude ideální pro ty, co si chtějí pravidelně připravovat smoothies a další tekuté směsi (dětské příkrmy, pomazánky, zmrzlinu apod.). Naopak ho nedoporučujeme na samotné suché suroviny, takže pokud hledáte univerzální mixér, který vám maximálně ulehčí každodenní práci v kuchyni, nebo pokud chcete vyrábět i ořechová másla, Vidia není nejlepší volba. Podrobné hodnocení opět přímo v e-shopu.

Součástí příslušenství je skladovací vakuová nádoba, ze které lze také vysát vzduch a udržet tak pokrm ještě déle čerstvý.

K dostání v červené a stříbrné barvě za 9.680 Kč.

vakuový mixér Vidia Blender BL-001

Publikováno: 20. října 2016