###message
Novinka!
Zavřít okno

Provoz mezi svátky + recept na šťavnaté Vánoce a zdravý nový rok

Odkdy dokdy budeme mít inventuru a kdy vám pošleme dárky, které si objednáte po Vánocích?

Očekáváte, že dostanete pod stromeček obálku a dárky pro sebe budete nakupovat až po Vánocích? Tentokrát nebudete muset čekat na zásilku do ledna.

Přestože se budeme mezi svátky věnovat inventuře a přípravám na nový rok, ve středu 28. 12. 2016 operativně vyřídíme všechny objednávky, které nám přes Vánoce dorazí.

Vyjma středy 28. 12. bude provoz našeho e-shopu i provozovny pozastaven od 27. 12. 2016
do 4. 1. 2017
. Objednávky a e-maily, které přijdou po 28. 12., začneme vyřizovat od čtvrtka 5. 1.

Předem děkujeme za pochopení!

Po celý rok s Eujuicers

Jsme potěšeni, že jsou to právě naše přístroje, které vám po celý rok pomáhají udržovat zdraví, svěžest a postavu. Pevně věříme, že vám stejně spolehlivě poslouží i v roce 2017. Ať už od nás nějaký přístroj máte, nebo ne, vězte, že chystáme spoustu novinek, takže zase bude rozhodně z čeho vybírat. :) Osobně se nejvíce těšíme na nové produkty od značky Sana.

Ale než se v tom roce 2017 znovu sejdeme, rádi bychom vám popřáli klidné svátky a ať se je užijete přesně podle svých představ! A samozřejmě všechno nejlepší do nového roku, lásku, úspěchy a také zdraví - i když o to se s našimi odšťavňovači a mixéry jistě nemusíte bát.

A aby vaše Vánoce měly pořádnou šťávu a do nového roku jste opravdu vykročili ve zdraví, namíchejte si ten správný drink!

FB-recept-na-vesele

Těšíme se v roce 2017 na shledanou!

Publikováno: 22. prosince 2016