Hledáte odšťavňovač na rybíz, maliny, aronii?
Zavřít okno

Recenze od vás: Odšťavňovač Sana Supreme má perfektní výtěžnost a téměř není slyšet

„S takto prémiovým zpracováním jsem se u přístroje do domácnosti zatím nesetkal,“ napsal nám Miroslav Lőw, který má doma nový odšťavňovač Sana Supreme 727. Zhodnotil pro nás/vás výtěžnost, hlučnost (tichost) a využitelnost některých detailů, jako je uzavíratelný vývod šťávy nebo automatický zpětný chod.

Recenze od vás: Odšťavňovač Sana Supreme má perfektní výtěžnost a téměř není slyšet
Recenze od vás: Odšťavňovač Sana Supreme má perfektní výtěžnost a téměř není slyšet

Doporučil byste odšťavňovač Sana Supreme 727 svým známým?

Přístroj nám udělal velikou radost, pokud bude nadále takto sloužit tak to za investované peníze určitě stojí. Přístroj propagujeme kudy chodíme🤗.

Co považujete za největší přednost odšťavňovač Sana Supreme 727?

Perfektní výtěžnost, možnost regulace otáček motoru, kdy zejména měkčí ovoce a zeleninu děláme na nejnižší otáčky a jdou dobře i měkčí jablka. Perfektní motor, který téměř není slyšet, manželka odšťavňuje v půl šesté ráno, kdy ostatní ještě spí, a nikoho nic neruší. Velmi jednoduché čištění. Vychytané detaily, např. zátka vypusti, když například odlévám plnou sklenici na šťávu a hodlám dále odšťavňovat. Automatický zpětný chod při ucpání je také parádní. Finální rotační nůž, který rozseká vlákninu, ještě zvyšuje výtěžnost. Krásná sklenice na šťávu i odpadní nádoba z nerezu.

K dokonalosti chybí snad už jen možnost nastavení přívodní šňůry, pokud by třeba šla zasunout do spodní části šasi přístroje. A při ceně přístroje bych ocenil druhou sklenici na šťávu☺️.

Naplnil produkt vaše očekávání?

Uvažovali jsme o nižší produktové řadě od Sany, ale jsem rád, že jsme si připlatili za tuto mašinu, je to excelentní přístroj. Opravdu perfektní zpracování celého přístroje, s takto prémiovým zpracováním jsem se u přístroje do domácnosti zatím nesetkal. Přístroj je parádní i po designové stránce, takže tvoří pěkný doplněk kuchyně.

Cítíte se díky štávám lépe?

Po dvou týdnech na šťávách jsem zhubl 10 kg. První týden výrazně, 7 kg, další týden se to srovnalo a pokles se zmírnil na 3 kg. Viditelně lepší pleť, celkově dobrý pocit. Aktuálně najíždím zpět na normální stravu, nicméně denně hodlám pokračovat se šťávami.

Jak často s přístrojem pracujete?

Přístroj používáme v průměru 2-3 x denně.

Za podrobnou recenzi odšťavňovače Sana Supreme 727 mnohokrát děkujeme panu Miroslavu Löwovi.

šnekový odšťavňovač Sana Supreme
šnekový odšťavňovač Sana Supreme
PO NÁKUPU MÁTE 14 DNÍ NA VYZKOUŠENÍ
PO NÁKUPU MÁTE 14 DNÍ NA VYZKOUŠENÍ
MÁTE OTÁZKU (3)
MÁTE OTÁZKU (3)
Publikováno: 3. března 2021