###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Rychlý tip, jak se zbavit zápachu z úst

Zavánějící dech je delikátní problém, o kterém je nám vesměs trapné mluvit – maximálně tak za zády toho, kdo se s ním potýká. Ještě těžší obvykle bývá se této otravné záležitosti zbavit. Vyčištění zubů pomůže jen na chvíli a žvýkačky fungují spíš jen jako dočasný zastírací manévr.

„Páchnoucí dech je způsoben kvašením a zahníváním odpadu potravin, které zůstaly v těle,“ píše se v knize Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy od doktora Normana Walkera. Nelze se tedy vymlouvat na špatný stav zubů, dásní a další infekce tkání – to všechno jsou totiž jen doprovodné jevy způsobené nahromaděnými odpadními látkami.

jak odstranit zápach z úst?
jak odstranit zápach z úst?

Jaké je řešení?

Podle Walkera je základem pro zmírnění tohoto problému detoxikace, díky které se odpad z těla odstraní. Potřebné očištění nám zajistí každodenní pití koktejlu z odšťavněné mrkve a špenátu v tomto osvědčeném poměru:

  • 300 g mrkve
  • 200 g špenátu

Pro dosažení znatelných výsledků byste měli pít minimálně půl litru této směsi denně po dobu několika týdnů (ideálně nalačno nebo 2 hodiny po jídle).

Mrkev a špenát nejen na zápach z úst!

Kombinace mrkve a špenátu je takovým malým svatým grálem mezi všemi ostatními recepty sestavenými doktorem Walkerem. Protože se jedná o duo se silnými očistnými účinky, můžete si během kúry všimnout, že se zmírňují nebo ustupují i vaše další zdravotní potíže. Pročištěné tělo totiž snáze nastartuje své samouzdravovací procesy.

Publikováno: 7. dubna 2016