###message
Novinka!
Zavřít okno

Sana receptář: Kompletní průvodce pro majitele horizontálních odšťavňovačů

Máte doma Sana Juicer EUJ-707, EUJ-606, nebo třeba Omegu 8004/8006, Vidii SJ-002 či Oscara? Představujeme našeho nového průvodce, se kterým využijete svůj horizontální šnekový odšťavňovač opravdu naplno!

receptář Sana

Sana Juicer EUJ-707 je aktuálně nejuniverzálnějším horizontálem na trhu, a tak je mezi námi docela škoda Sana receptářpoužívat ho jen na odšťavňování. Umí toho mnohem víc! Základní postupy, jak vyrobit například zmrzlinu, ořechové máslo, nebo těstoviny, najdete v návodu k obsluze. Nový Sana receptář vám ale pomůže využít odšťavňovač ještě mnohem komplexněji!

97 receptů nejen na šťávy

Ukázat majitelům Sany 707, jak široké jsou její možnosti – přesně to bylo naší motivací při sestavování tohoto průvodce. Na 144 stránkách najdete plno receptů na koktejly z čerstvých šťáv, ale také recepty na mražené dezerty, raw svačinky, ořechová másla, rostlinná mléka a sýry, domácí těstoviny a pomazánky. V jedné z kapitol pamatujeme i na majitele lisu na olej.

Nespočet tipů a návodů

Kromě receptů je v průvodci spousta tipů, které se vám budou hodit při odšťavňování, pití i skladování šťáv.

receptář Sana

Nejen Sana 707, ale i Sana receptář je univerzální!

Skvělé je, že průvodce využijí majitelé i jiných horizontálních odšťavňovačů, protože jejich využití je prakticky stejné, ať jsou od jakéhokoli výrobce. Nebojte se tedy, že s Oscarem nebo Vidií by vám byl receptář k ničemu!  

Přečtěte si více o novém Sana receptáři, nebo si ho rovnou objednejte!

Publikováno: 1. srpna 2017