###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Škola přírodní medicíny s Kristou Coyan: Vyrobte si u nás repelent a mast na štípance!

Přijďte na náš další workshop v Českých Budějovicích! Tentokrát si sami vyrobíte a odnesete přírodní repelent a mast na hmyzí štípance.

Léto je tady a s ním i spousta komárů, vos a dalších bodavých letců, kvůli nimž stoupá naše spotřeba repelentů a mastiček proti svědění a otoku. Pokud jste příznivcem spíše přírodních přípravků, přijďte se naučit, jak si je vyrobit svépomocí – na náš workshop, který pořádáme ve spolupráci s Kristou Coyan, americkou odbornicí na přírodní medicínu.

Kdy a kde?

  • středa 9. srpna 2017 v 16:30, České Budějovice – AKCE JIŽ PROBĚHLA!

Suroviny pro výrobu přípravků budou zajištěny pouze pro přihlášené účastníky, a tak je NUTNÉ KOUPIT SI VSTUPENKU PŘEDEM!

škola přírodní medicíny 

Pro koho je workshop určený?

Seminář je vhodný jak pro ty, kteří dávají přednost přírodním produktům, tak pro ty, kteří mají doma odšťavňovač či sušičku potravin a chtějí je využívat opravdu naplno.

Pokud sušičku nebo odšťavňovač ještě nemáte, ale uvažujete o nich, na workshopu vám poradíme, jak si vybrat ten nejlepší přístroj přesně podle vašich potřeb! Pro účastníky máme navíc připravenou slevu.

škola přírodní medicínyCo přesně si na semináři budete vyrábět?

  • repelent Leave Me Alone: Sprej, který odpuzuje hmyz a navíc má zklidňující a hojivé účinky na pokožku.
  • mast Stings and Bites Salve: Mast, která se používá po kousnutí hmyzem. Vytahuje z rány toxiny, zabraňuje svědění a léčí pokožku.

Co je v ceně?

Vstupné je 690 Kč. Co vše za tuto cenu dostanete?

  • ingredience pro výrobu + lahvičky na hotové přípravky
  • poskytnutí přístrojů potřebných pro výrobu (po dobu semináře)
  • odborné vedení Kristou Coyan při vaší vlastnoruční výrobě přípravků
  • sepsaný návod pro samostatnou domácí výrobu
  • představení těch nejlepších přístrojů s univerzálním využitím – vhodných mj. právě pro výrobu všemožných léčivých přípravků
  • občerstvení

Co ještě připravujeme?

V rámci Školy přírodní medicíny chystáme celou sérii seminářů. Můžete se těšit na workshopy s výrobou mastí na drobná poranění a modřiny, rány a infekce, dále přípravky proti chřipce a nachlazení a na úlevu od bolesti.

Kromě toho se můžete přihlásit na workshop o odšťavňování, který se uskuteční 20. září v Českých Budějovicích.

Pokud nechcete, aby vám některý ze seminářů unikl, sledujte náš magazín, Facebook, nebo se přihlaste k odběru novinek (dole na úvodní stránce).

Publikováno: 14. července 2017