###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

V září bude další workshop o odšťavňování!

Nestihli jste ani jeden z našich prvních dvou workshopů Odšťavňovač: Zkratka ke zdraví? Poznačte si v diáři datum 20. září 2017.

Zajímáte se o odšťavňování a rádi byste pomocí šťáv podpořili léčbu svých zdravotních potíží, nebo chcete začít odšťavňovat prostě "jen" v rámci prevence? Pak je tenhle workshop právě pro vás!

Kdy a kde?

  • středa 20. září 2017 v 16:30, České Budějovice - AKCE JIŽ PROBĚHLA!

Plakat_odstavnovac_workshop_zari 

Workshop bude trvat cca 2,5 hodiny a dozvíte se na něm nejen to, jak se Milan pomocí šťáv dostal z vážné nemoci, ale také něco k tématu bio vs. konvence, nebo o chutném míchání šťáv (protože o chuť jde skoro v první řadě). Zároveň budeme odšťavňovat s několika vybranými přístroji a poradíme, jak si vybrat ten nejlepší odšťavňovač přesně podle vašich potřeb.

Jaké přístroje uvidíte v akci?

Sana Juicer EUJ-707 (horizontální šnekový)

Sana Juicer EUJ-707 

Sana Juicer EUJ-808 (vertikální šnekový)

Sana Juicer EUJ-808 

Angel Juicer (dvouhřídelový)

Angel Juicer 7500

Co ještě chystáme?

Workshop o odšťavňování není jediný, který budeme pravidelně pořádat. V srpnu jsme spustili Školu přírodní medicíny, kde se můžete naučit vyrábět si přírodní masti (např. na štípance, modřiny, drobná poranění), nebo například tinktury proti bolesti a nachlazení - a vlastnoručně vyrobený produkt si vždy odnesete domů. Další workshop se uskuteční 4. října 2017 v Českých Budějovicích a vyrobíte si tu hned 3 přípravky proti nachlazení.

Pokud nechcete zmeškat žádný náš worskhop, o každém dáváme vědět tady i na Facebooku a dozví se o něm i odběratelé našeho newsletteru (k odběru se můžete přihlásit dole na homepage).

Publikováno: 3. července 2017