###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Odšťavňování malin samostatně a bez přestávek

2,5 kila malin a jen 200 gramů odpadu! To znamená více než 90% výtěžnost, jaké dosáhl náš zákazník při testování odšťavňovače Sana Supreme. A my jen zíráme. Žádný jiný odšťavňovač nám podobný výkon na malinách dosud nepředvedl.

malinová šťáva
malinová šťáva

Pokud se nás někdo ptá na odšťavňování malin, odpovídáme už léta to samé: nejlepší je odšťavňovat je jen jako doplňkovou surovinu společně s jiným ovocem a zeleninou, protože samostatně to moc nejde. A použít na to vertikální šnekový odšťavňovač, protože ten zvládne bobuloviny nejlépe ze všech. Nejlépe ale neznamená ideálně... Museli jste dělat přestávky a průběžně čistit síto od nánosu zrníček, jinak se odšťavňovač ucpal a zastavil.

A teď je všechno jinak. Horizontální Sana Supreme, kterou jsme shledali jako nejlepší odšťavňovač už v případě řapíkatého celeru a rybízu, se ukázala být jedinečnou i na maliny.

  • Žádný jiný odšťavňovač by nezvládl odšťavnit 2,5 kila malin samostatně, bez přestávek a bez ucpávání síta.
  • Výtěžnost z malin je přes 90 %!
  • A jestliže jdou takhle dobře maliny, ještě lépe půjdou i ostružiny. Na to vemte jed.

Za otestování Sany Supreme na větším množství malin a za fotku děkujeme našemu zákazníkovi Jakubovi Hrdličkovi.

odšťavňování malin
odšťavňování malin

Z jeho hodnocení citujeme:

"Prohnal jsem 2,5 kilo malin jak přes hrubé, tak přes jemné sítko a vlastně jediný rozdíl byl, že jemné chytlo navíc pouze ta drobná zrníčka, která hrubé nevzalo. Jinak konzistence byla vlastně úplně stejná, což jste asi ani vy nečekali :) Rozdíl opravdu jen v obsahu jemných zrnek ... jinak identická hmota a žádná marmeláda, ale hustá tekutina, myslím, že to samé, co jsem viděl na videu u rybízu."

odšťavňovač Sana Supreme
odšťavňovač Sana Supreme
MÁTE OTÁZKU (1)
MÁTE OTÁZKU (1)
MÁTE OTÁZKU (2)
MÁTE OTÁZKU (2)
Publikováno: 6. srpna 2020