###message
Pohodlněji už to asi nepůjde...
Zavřít okno

Přijďte na Raw Fest, budeme tam taky!

Stejně jako v minulém roce se i letos zúčastníme pražského festivalu, který se věnuje syrové stravě.

Inspiroval vás náš poslední článek, kde jsme psali o tom, jak se stát 50% raw? Pak se vám možná budou hodit další tipy, co všechno je vlastně v syrovém stravování možné. Není to totiž jen o chroupání ovoce a zeleniny a uzobávání oříšků. Syrově si můžete připravit nejrůznější pokrmy a dobroty, které mnohdy chutnají jako vařené, nebo jsou k nerozeznání od dortíku z cukrárny.

Letošní Raw Fest se koná o víkendu 4. a 5. června 2016 v Praze na ostrově Štvanice. Kromě nabitého programu, který zahrnuje zajímavé přednášky, kuchařská dema, nebo lekce meditace a jógy, tam najdete i stánek EUJUICERS.

Tentokrát s sebou povezeme odšťavňovače Sana EUJ-707, EUJ-808, Angel Juicer 7500, ruční citrusovač Sana, komerční citrusovač Omega, mixéry Vitamix Pro 750 a BlendTec Designer Series a sušičku Excalibur. Máte tak možnost naživo vidět, jak funguje přístroj, o kterém uvažujete. A pokud ještě žádný vybraný nemáte a pořád trochu tápete, nevadí - přijďte se poradit! Odšťavňujeme, mixujeme a sušíme už dlouho, a tak dokážeme podle vašich požadavků odhadnout, co vám bude sedět.

Zájemcům předvedeme také pekárnu Sana, která sice do konceptu raw nezapadá, ale pokud jste raw jen na 50 %, pak se vám třeba může hodit. :)

Tak se za námi přijďte mrknout, budeme se těšit!

Raw Fest 2016
Raw Fest 2016
Publikováno: 5. května 2016